Lõpetas: | K: 339 | C: 193 | SUP: 18 | WTB: 2 | RAFT: 54 | UNK: 2 | BOAT: 2 |

BOAT

Võistlejaid klassis: 5
Lõpetas: 2

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 765 EST Marek Saarekanno, Madis Koppel Vihased Hülged vol2 17:36:01.60
00:40
2 78 EST Sven Link, Lisete Link Bobirada maja taga 19:40:42.40
02:44
+02:04:41
C1MEN

Võistlejaid klassis: 5
Lõpetas: 4

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 798 EST Mart Hommik Piusa Ekspress 11:37:31.80
18:41
2 384 LAT Gundars Patmalnieks 14:50:28.00
21:54
+03:12:57
3 21 FIN Jaakko Mäkikylä Welhonpesa / Hampparit 15:01:09.30
22:05
+03:23:38
4 587 FIN Janne Janhunen Jussin Tupa 15:01:21.80
22:05
+03:23:50
C2MEN

Võistlejaid klassis: 176
Lõpetas: 140

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 851 EST Joosep Karlson, Andreas Baum Möhk & Tölpa (Eesti Aerutamiskoondis) 09:08:29.00
16:12
2 789 LAT Martins Zviedris, Jänis Balodis 2Martins 10:17:52.30
17:21
+01:09:23
3 682 LAT Jurijs Seleznovs, Jevgenijs Blazevics LATVIAN CANOE 10:26:17.30
17:30
+01:17:48
4 153 EST Siim Väli, Kaupo Vallik Kiire ja vihane 10:29:30.80
17:33
+01:21:01
5 640 EST Mikk Köösel, Siim Ojaver Priima-Greta 10:45:10.30
17:49
+01:36:41
6 215 EST Madis Vitsut, Mihkel Vitsut V-2 10:48:48.80
17:52
+01:40:19
7 28 EST Viljar Sinimeri, Ott Väli Kiili Kanuu 2 - Kergem, Kiirem, Vihasem 10:59:19.70
18:03
+01:50:50
8 475 EST Marko Runthal, Vahur Parrol das Boot 11:20:39.00
18:24
+02:12:10
9 189 EST Priit Punapart, Andrus Bombul Sakret 11:23:11.10
18:27
+02:14:42
10 76 EST Are Tints, Are Tallmeister Are² 11:38:13.70
18:42
+02:29:44
11 669 EST Karry Jallai, Kristo Kolk KIVIKARU 11:57:25.30
19:01
+02:48:56
12 406 EST Jaanus Kann, Janar Säkk SK Sõukruvi 12:02:24.40
19:06
+02:53:55
13 474 EST Raul Koha, Priit Koha craftsline 12:09:22.10
19:13
+03:00:53
14 371 EST Kert Lillemäe, Erko Vaher Team Volvo Trucks 12:09:45.50
19:13
+03:01:16
15 87 EST Freddy Tints, Siim Tiitus 12:11:42.70
19:15
+03:03:13
16 77 EST Jüri Kliimask, Indrek Jõesaar 12:17:05.60
19:21
+03:08:36
17 526 EST Jaanus Tera, Janar Alamäe J & J 12:20:48.40
19:24
+03:12:19
18 30 EST Tormi Trumsi, Rait Kivisild Mõeldud tehtud! 12:27:11.10
19:31
+03:18:42
19 667 EST Jürgen Arund, Fred Viidul Mustikale 12:29:48.80
19:33
+03:21:19
20 166 EST Kaido Heimo, Janek Mähar Lendav Konn 12:32:43.20
19:36
+03:24:14
21 458 EST Lauri Sepp, Rain Nirgi Sepp&Skaut 12:36:52.40
19:40
+03:28:23
22 519 EST Ilo Toom, Erki Tuik Noora 12:39:06.70
19:43
+03:30:37
23 739 EST Timo Savioja, Peep Kaljuvee Tassa sõuat, kaugele jõuat! 12:40:09.60
19:44
+03:31:40
24 459 EST Martin Nurme, Enriko Tooding Redneck Booze Crew 12:43:20.70
19:47
+03:34:51
25 260 EST Rivo Miilmaa, Olev Oolup Surveproff 12:46:09.10
19:50
+03:37:40
26 216 EST Kaupo Eliste, Ülo Veddel Weddeliku Tiheduse Eksperiment 12:48:36.90
19:52
+03:40:07
27 722 EST Aigar Raidma, Marko Iganus Päris ergomeeter! 12:48:38.60
19:52
+03:40:09
28 686 EST Rait Hutrov, Priit Raudkivi Noored Herefordid 12:51:37.40
19:55
+03:43:08
29 541 EST Villu Zirnask, Aivar Luud Go Reisiajakiri 12:53:11.20
19:57
+03:44:42
30 552 EST Martin Heintalu, Raino Tarbe Kivipurustaja 12:54:39.30
19:58
+03:46:10
31 764 EST Siim Vislapuu, Mait Raha DRP Auto 13:02:59.20
20:06
+03:54:30
32 334 EST Reigo Mägi, Toomas Kimsen BaltiC 13:04:12.90
20:08
+03:55:43
33 700 EST Tavo Uibu, Tarmo Moora sõukruvi 13:04:51.80
20:08
+03:56:22
34 275 EST Tauri Hainsoo, Maido Mustimets Tauri - Mauri 13:06:44.80
20:10
+03:58:15
35 854 EST Oleg Aruvald, Aare Eiche Haanja 2 13:06:49.10
20:10
+03:58:20
36 709 EST Peeter Hendrikson, Väino Ellamik Pehmod 13:08:53.40
20:12
+04:00:24
37 445 EST Eik Rullingo, Elmo Räbus Kalamees ja Kaablikutt 13:14:55.70
20:18
+04:06:26
38 728 EST Taavet Tamm, Rivo Perm Eesti Sõudeeliit 13:16:00.00
20:20
+04:07:31
39 649 EST Kaupo Kaljumets, Rivo Jänes Põhjagaasiga 13:16:34.60
20:20
+04:08:05
40 530 EST Ranno Suits, Marko Mätas Karupüksid 13:17:41.40
20:21
+04:09:12
41 648 EST Martin Rohtsalu, Erik Elmanovit? Ise tean kuidas puhkan 13:18:31.60
20:22
+04:10:02
42 630 EST Madis Kängsep, Tarvi Kendaru Mõigu KEK 13:19:16.10
20:23
+04:10:47
43 1 EST Vilmar Paats, Oliver Peets 100 ja seened 13:24:44.60
20:28
+04:16:15
44 792 EST Mati Laur, Aleksander Varikov porgandid 13:26:41.80
20:30
+04:18:12
45 550 EST Kurmet Ossip, Taavi Kula Leevi 1 13:27:53.50
20:31
+04:19:24
46 196 EST Tauno Antsmäe, Hannes Kadak RGB 13:28:04.00
20:32
+04:19:35
47 61 EST Rein Raikna, Riho Tarbe 13:28:59.40
20:32
+04:20:30
48 397 EST Kimm Lauk, Rene Kikas metek 13:29:59.10
20:33
+04:21:30
49 451 EST Margus Koger, Lauri Koger Jawa 2 13:32:05.60
20:36
+04:23:36
50 621 EST Meelis Laks, Meelis Peetris Meelismehed 13:32:37.00
20:36
+04:24:08
51 381 EST Anno Tarvis, Riho Rebane RihAnnO 13:34:48.30
20:38
+04:26:19
52 36 EST Viljar Semevsky, Lauri Semevsky Semmid 13:35:07.00
20:39
+04:26:38
53 721 EST Helar Kallastu, Tanel Kallastu Hilbavennad 13:35:26.60
20:39
+04:26:57
54 804 EST Andris Graudin, Rene Palmiste Stay Strong 13:35:41.50
20:39
+04:27:12
55 337 EST Ilo Rannu, Jürgo Vahtra Kitman Thulema 13:39:10.90
20:43
+04:30:41
56 749 EST Hardi Piiroja, Raul Kalbus Spetsialistid 13:43:22.90
20:47
+04:34:53
57 226 EST Rein Lehtmets, Sergiy Syeryakov UKR-EST Marine 13:44:28.40
20:48
+04:35:59
58 233 EST Valdo Käos, Toivo Varrik Kaugsõidu Kaptenid 2 13:45:48.90
20:49
+04:37:19
59 283 EST Alar Peek, Marko Murro Viru-Nigula Spordiklubi 13:47:58.20
20:51
+04:39:29
60 651 EST Siim Boitsov, Tarmo Tohv Vesivanad 13:51:16.30
20:55
+04:42:47
61 405 EST Oskar Lipping, Karl-Martin Voovere Sõudjad Aeruga 13:51:50.00
20:55
+04:43:21
62 642 LAT Sandis Nete, Ziedonis Zalits KOKAMATNIEKS LV 14:01:14.70
21:05
+04:52:45
63 812 EST Olav Raagmaa, Eiko Laine Coobaz 14:06:37.80
21:10
+04:58:08
64 254 EST Valdar Tamm, Taavi Linnus 14:09:46.30
21:13
+05:01:17
65 72 EST Martin Kruus, Siim Oja Võimas Aer 14:11:17.80
21:15
+05:02:48
66 170 EST Raido Ruse, Indrek Konno Lahemaa Mereklubi 14:14:24.90
21:18
+05:05:55
67 616 EST Annes Pilden, Alari Vaher Sangarid 14:16:07.60
21:20
+05:07:38
68 25 EST Romet Rammo, Raivo Tuul Siit me tuleme 14:21:15.40
21:25
+05:12:46
69 211 EST Madis Maks, Peeter Oranen 14:22:24.80
21:26
+05:13:55
70 386 EST Priit Mõtsmees, Ivar Parmas 720 14:23:35.00
21:27
+05:15:06
71 579 EST Karmo Arula, Toomas Rand Anonüümne känguru 14:23:39.50
21:27
+05:15:10
72 141 EST Mihkel Haidak, Teno Anier Aurutajad 14:24:26.20
21:28
+05:15:57
73 336 EST Reino Bürkland, Garrett Kuut Madalsagedustorpeedo 14:25:10.70
21:29
+05:16:41
74 13 EST Toomas Aul, Tiit Aul Kodusahver 14:27:13.20
21:31
+05:18:44
75 617 EST Allar Siiroja, Andrei Koskelainen Märg Kotkas 14:28:16.60
21:32
+05:19:47
76 578 EST Keio Arula, Kerdo Arula Kariibi mere piraadid 14:30:49.80
21:34
+05:22:20
77 571 EST Tõnis Tomson, Janno Selter Mullikmäe paadimehed 14:34:01.60
21:38
+05:25:32
78 236 EST Timo Piirmann, Priit Laanelepp Vits vette 14:34:15.00
21:38
+05:25:46
79 738 EST Maikel Mikson, Oliver Oeselg Põltsamaa/Võru 14:34:26.80
21:38
+05:25:57
80 142 EST Toivo Kirsip, Lauri Kirsip must panter 14:38:35.60
21:42
+05:30:06
81 296 EST Sten Shults, Tarmo Rämmel Kälimehed 14:42:26.10
21:46
+05:33:57
82 712 EST Madis Laid, Mihkel Raud Saare Karud 14:44:42.80
21:48
+05:36:13
83 583 EST Janno Pajupuu, Hans Terasmaa Rauast Titanic 14:47:18.10
21:51
+05:38:49
84 328 EST Martin Tammejuur, Harry Käsk Huntloc 14:48:32.70
21:52
+05:40:03
85 323 EST Indrek Palo, Sigmar Kasuk Põlva ANK 14:51:17.50
21:55
+05:42:48
86 454 EST Kalle Märks, Alar Asik U-96 14:53:09.90
21:57
+05:44:40
87 664 EST Indrek Linde, Siim Rinken Kopsuturse 14:55:22.00
21:59
+05:46:53
88 662 EST Veiko Germann, Robert Raap 14:59:35.50
22:03
+05:51:06
89 568 EST Imre Anton, Konstantin Selli Kabetajad 15:02:58.40
22:06
+05:54:29
90 863 EST Veiko Kuusk, Indrek Kuusk 15:13:56.10
22:17
+06:05:27
91 570 EST Sten Saarnits, Keijo Jõks Parim Põlva 15:17:20.60
22:21
+06:08:51
92 322 EST Rivo Mägi, Rait Reemets Vapper Uba 15:19:42.10
22:23
+06:11:13
93 701 EST Timo Sink, Margo Jakobson 15:19:58.30
22:23
+06:11:29
94 580 EST Asko Reimus, Rivo Uibo .titanic {float: none;} 15:20:46.40
22:24
+06:12:17
95 327 EST Reigo Tamm, Rando Õun Tige Tigu 15:20:55.50
22:24
+06:12:26
96 220 EST Jaanus Asi, Andrus Asi WalliPojad 15:21:14.70
22:25
+06:12:45
97 107 EST Janek Jakobson, Silver Peu?a 15:22:23.00
22:26
+06:13:54
98 504 EST Andrus Kaasik, Bruno Meder Vanakesed 15:26:17.10
22:30
+06:17:48
99 152 EST Margus Reinoja, Toomas Tsopp Reola Rügement 15:26:42.20
22:30
+06:18:13
100 533 EST Anti Leosk, Vladimir Mürk 15:28:04.70
22:32
+06:19:35
101 482 EST Kristjan Pärna, Kristjan Kalekin Kivipurustajad II 15:30:10.30
22:34
+06:21:41
102 394 EST Virko Vuks, Priit Auväärt Torpeedo_1 15:30:19.00
22:34
+06:21:50
103 631 EST Pärt Blank, Siim Viktor kalaabi.ee 15:30:41.80
22:34
+06:22:12
104 657 EST Kevin Kaaristo, Ottomar Ojaveer otto 15:37:01.70
22:41
+06:28:32
105 845 EST Marko Aatonen, Anders Allandi Nõmmekutid007 15:38:53.30
22:42
+06:30:24
106 779 EST Sander Kask, Lauri Valk Kase Kanuu 15:40:59.60
22:44
+06:32:30
107 784 EST Vootele Poll, Reino Kiis Nina-Pinta-Santa Maria 15:45:01.20
22:49
+06:36:32
108 240 EST Taavi Dovnar, Andres Tammesoo JUTA 16:02:40.80
23:06
+06:54:11
109 547 EST Kaido Mäepea, Kaarel Altmäe Verpelsurf 16:05:39.70
23:09
+06:57:10
110 806 EST Allan Tobi, Martin Kala Tobiga Kala 16:06:47.80
23:10
+06:58:18
111 505 EST Janari Haak, Tiit Kuusemets Sinilille Duo 16:19:17.80
23:23
+07:10:48
112 252 EST Andres Sihver, Martin Oolo Tige kala 16:25:46.30
23:29
+07:17:17
113 720 EST Anti Annom, Paavo Korkka BORG KINNISVARA 16:28:19.90
23:32
+07:19:50
114 614 EST Kuldar Jürma, Elari Valk 16:28:35.40
23:32
+07:20:06
115 787 EST Rain Pärnaste, Oliver Olmaru Pirita Aerutamisklubi 16:29:25.10
23:33
+07:20:56
116 635 EST Mihkel Teder, Ülari Teder Alpha Tederid 16:30:30.90
23:34
+07:22:01
117 230 EST Ergo Elland, Kristjan Saare Cara Ruba 16:31:37.90
23:35
+07:23:08
118 297 EST Ivar Merilo, Janar Merilo Mary Lou 16:37:12.10
23:41
+07:28:43
119 370 EST Elari Murd, Ain Murd Murrukad 16:41:48.50
23:45
+07:33:19
120 778 EST Toomas Merilo, Sergei Ponomarjov Red Mull 16:53:14.40
23:57
+07:44:45
121 676 EST Sten Tikk, Martin Tälli Hektor Design Hostels 16:54:17.20
23:58
+07:45:48
122 762 EST Avo Sipelgas, Peep Jürmann Agentuur ja Peep 16:54:54.70
23:58
+07:46:25
123 601 EST Oliver Parv, Joosep Aloel Sarikihutajad 17:08:12.80
00:12
+07:59:43
124 480 EST Viktor Kullasaar, Andrus Kostõgov TEAM STS 17:32:20.60
00:36
+08:23:51
125 468 EST Mihkel Peterson, Mikko Kokkmaa SixPekk 17:39:04.70
00:43
+08:30:35
126 604 EST Rasmus Prees, Rasmus-richard Marjapuu Rasmus ruudus 17:39:27.20
00:43
+08:30:58
127 396 EST Janno Salben, Silver Salben Torpeedo_2 17:47:25.40
00:51
+08:38:56
128 799 EST Marko Villup, Marden Muuk staysingle revenge 17:52:40.10
00:56
+08:44:11
129 325 EST Maiko Kiis, Mihkel Sabre Põlva noored 18:15:40.90
01:19
+09:07:11
130 324 EST Christopher Lehe, Karl Kösta Veskus Põlva Tugila 18:15:57.40
01:19
+09:07:28
131 209 EST Mart Rohtmets, Madis Keskoja Rohtmets/Keskoja 18:18:38.40
01:22
+09:10:09
132 493 EST Meelis Seppam, Jaak Rooste Saku team 1 18:18:54.00
01:22
+09:10:25
133 760 EST Villem Leegen, Markus Varem Tark Ei Torma 4 18:20:14.40
01:24
+09:11:45
134 808 EST Egert Peek, Märt Tõnson Eesti Pagar 18:21:00.90
01:25
+09:12:31
135 818 EST Eero Veider, Gert Pikkor shopafly 18:22:27.30
01:26
+09:13:58
136 759 EST Kaarel Leegen, Rauno Teder Tark Ei Torma 3 18:23:25.20
01:27
+09:14:56
137 672 EST Kert Prants, Risto Pranno Tark Ei Torma 1 18:23:30.00
01:27
+09:15:01
138 707 EST Ruuben Liiv, Alari Adoson Kanged ruudus 18:35:32.80
01:39
+09:27:03
139 628 EST Gert Silm, Jaanus Jalajas Kanuu Pörsöns 18:50:56.40
01:54
+09:42:27
140 581 EST Oskar Liblik, Mart Naris The Untouchables 18:56:30.90
02:00
+09:48:01
C2MIX

Võistlejaid klassis: 50
Lõpetas: 34

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 733 FIN Kaisu Soivio, Jaakko Soivio O M J A K O N 09:29:19.40
16:33
2 151 EST Maili Kahu, Vahur Kahu Säärane Mulk 11:26:13.40
18:30
+01:56:54
3 219 EST Enno Hansson, Kaire Pihelgas lainemurdjad 12:15:56.00
19:19
+02:46:37
4 380 EST Madis Mürk, Christina Luhamets CM 12:25:55.30
19:29
+02:56:36
5 100 EST Riika Ploompuu, Ilmar Raap Tosin 12:30:32.30
19:34
+03:01:13
6 846 EST Helin Kumm, Hindrek Kumm Nagu esimene kord 12:46:49.10
19:50
+03:17:30
7 306 EST Marju Parv, Andres Parv Paid Parved 12:50:31.00
19:54
+03:21:12
8 512 EST Kelli Koha, Mehis Täpp TäppKoha 13:32:26.40
20:36
+04:03:07
9 102 EST Liis Luigelaht, Marko Toon 13:39:59.40
20:43
+04:10:40
10 726 EST Jaan Kübarsepp, Ehtel Taevere Vandersellid 14:04:04.40
21:08
+04:34:45
11 309 EST Lilli Rello, Siim Rello veetee.ee 14:05:23.20
21:09
+04:36:04
12 315 EST Ene Pae, Gunnar Pae Ene-Gunn 14:11:55.10
21:15
+04:42:36
13 447 EST Andre Kukk, Kristine Haukamägi Värskelt rohelised 14:16:34.20
21:20
+04:47:15
14 205 EST Lembit Nokkur, Maili Antons 14:32:06.10
21:36
+05:02:47
15 377 EST Marvi Roosaaar, Silver Konksi Marsil 14:37:33.70
21:41
+05:08:14
16 582 EST Vilve Pilv, Rivo-erich Rõigas Täppsportlased 14:37:42.50
21:41
+05:08:23
17 85 EST Eliise-Mariin Sepp, Selgur Sepp 14:45:00.90
21:49
+05:15:41
18 180 EST Erle Porroson, Steven Plado 14:51:40.60
21:55
+05:22:21
19 536 EST Merike Randoja, Heiki Raimets Head Pole 15:06:01.40
22:10
+05:36:42
20 358 EST Marek Mardisoo, Ingrid Mardisoo Mardisoo 15:37:34.80
22:41
+06:08:15
21 741 EST Olev Viiberg, Jaana Tents Mesimumm 15:50:50.80
22:54
+06:21:31
22 457 EST Veiko Park, Maiki Park Team Park 15:56:36.90
23:00
+06:27:17
23 391 EST Tauno Ojasaar, Maie Ojasaar VeeMeel 16:13:21.90
23:17
+06:44:02
24 513 EST Kaisa Karron, Kaarel Hordo 16:27:28.60
23:31
+06:58:09
25 356 EST Margus Laanemägi, Elise Umb X-Team KSV Mix 16:28:43.80
23:32
+06:59:24
26 510 EST Aivar Põldmaa, Pia Lepiksoo 17:06:11.40
00:10
+07:36:52
27 456 EST Ivar Ivanov, Raili Jahtmaa Mürakarud 17:08:53.90
00:12
+07:39:34
28 463 EST Kadri Soe, Alar Lokk Häda ja Viletsus 17:10:49.50
00:14
+07:41:30
29 308 EST Rene Roone, Kristi Viil Sild Tähe 40 17:27:53.60
00:31
+07:58:34
30 549 EST Liina Pärn, Eero Runge Verpelsurf1 17:47:09.60
00:51
+08:17:50
31 559 EST Timo Tooming, Egne Teearu 17:47:30.40
00:51
+08:18:11
32 238 EST Kädu Aasma, Hannes Aasma HaKA 18:06:42.60
01:10
+08:37:23
33 627 EST Indrek Oinus, Gerli Silm Kurjuse kannul 18:40:55.70
01:44
+09:11:36
34 715 EST Eeva Metssalu, Andi Kriisa Lennuk 18:57:49.30
02:01
+09:28:30
C2WOM

Võistlejaid klassis: 17
Lõpetas: 11

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 487 EST Mariann Sulg, Eleri Hirv Geniaalne Superkonn 12:47:49.10
19:51
2 172 EST Signe Kaasik, Rita Kivila Jägernaised 13:28:33.60
20:32
+00:40:44
3 259 EST Meeli Laos, Liisi Laos 13:55:49.80
20:59
+01:08:00
4 716 EST Katrin Jürimäe, Kaidi Tiidor mehem.ee 16:06:07.70
23:10
+03:18:18
5 41 EST Gertu Viiask, Kati Umda Aigu om 17:10:09.40
00:14
+04:22:20
6 572 EST Katriin Männa, Pauliine Nettan 17:41:26.90
00:45
+04:53:37
7 294 EST Airiin Laaneväli, Inga Põldsalu Tesla 18:03:01.40
01:07
+05:15:12
8 418 EST Kaisa Viira, Kaili Viira 18:19:24.20
01:23
+05:31:35
9 644 EST Sirle Romanenko, Kitty Saar Vesijooksikud 19:27:58.20
02:31
+06:40:09
10 613 EST Siret Reinart, Gertrud Kinna M.P.A.K 19:34:37.80
02:38
+06:46:48
11 500 EST Kaia-triin Pääsuke, Laura Vaske Team Pink 21:06:52.90
04:10
+08:19:03
C3MEN

Võistlejaid klassis: 3
Lõpetas: 1

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 128 EST Andres Pärnik, Nikolai Deket, Dima Deket 3 Rännumeest 21:03:30.50
04:07
C3MIX

Võistlejaid klassis: 5
Lõpetas: 2

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 608 EST Siret Kupper, Aire Liivapuu, Aimar Kann SELVER 16:55:14.70
23:59
2 79 EST Maria Vita, Andre Allese, Hannes Mäeorg Kapten Herbert 17:56:37.40
01:00
+01:01:23
C4MEN

Võistlejaid klassis: 1
Lõpetas: 1

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 622 EST Edgar Hamburg, Tõnis Paara, Paul Jaakson, Carel Kivimaa Shäsn For And Pidõsh Faiter 13:42:46.30
20:46
K1MEN

Võistlejaid klassis: 174
Lõpetas: 119

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 693 LTU Arunas Dubauskas Giedra 08:31:01.50
15:35
2 511 RUS Igor Lychev Dragon-Sankt-Peterburg 09:37:15.30
16:41
+01:06:14
3 158 EST Hannes Tähtsalu Diskokuul 09:47:43.40
16:51
+01:16:42
4 829 EST Fredrik Wangler Tahe Outdoors/Outlife 09:48:49.90
16:52
+01:17:48
5 133 LAT Linards Volks VSA 10:01:59.30
17:05
+01:30:58
6 848 EST Margus Reimann Reimann Retked 10:07:56.60
17:11
+01:36:55
7 244 EST Rasmus Kerge Vennad Kerged 10:14:35.00
17:18
+01:43:34
8 115 EST Sixten Kerge Vesilik 10:19:09.60
17:23
+01:48:08
9 438 LAT Edgars Purvins airesana.lv 10:25:48.60
17:29
+01:54:47
10 866 RUS Sergey Kovshar 10:38:31.80
17:42
+02:07:30
11 699 LAT Oskars Galzons NAGELMUIZA 10:40:51.60
17:44
+02:09:50
12 291 POL Tubiszewski Jacek HERLOCK TEAM 10:54:06.40
17:58
+02:23:05
13 417 EST Arvi Mikk Elering 10:54:59.60
17:58
+02:23:58
14 75 LTU Andrius Lavrinovicius Almeca 10:57:17.50
18:01
+02:26:16
15 3 LAT Ilmars Ostrovskis LATGOLS 10:58:23.80
18:02
+02:27:22
16 159 EST Toomas Verro Robinson 10:59:08.50
18:03
+02:28:07
17 705 EST Andrei Boginski lainemurdja2 10:59:14.80
18:03
+02:28:13
18 388 POL Andrzej Kosiol WKW Wiadrus 10:59:50.10
18:03
+02:28:49
19 849 EST Siim Sildnik Reimann Retked 11:03:30.60
18:07
+02:32:29
20 135 EST Aivar Arike Kormoran Kayak 11:06:34.00
18:10
+02:35:33
21 12 EST Imre Poom Aidu Veespordikeskus 11:06:35.30
18:10
+02:35:34
22 251 EST Rain Unga Unga 11:07:20.90
18:11
+02:36:19
23 95 EST Märt Turu Grööni kubjas 11:09:59.20
18:13
+02:38:58
24 823 EST Kristjan Puusild Tahe Outdoors/Elujooks 11:11:40.70
18:15
+02:40:39
25 26 EST Hannes Kase 11:11:55.20
18:15
+02:40:54
26 565 EST Erkki Lindepuu PahutPart 11:18:35.80
18:22
+02:47:34
27 182 LTU Vilimas Varanavicius 11:19:56.00
18:23
+02:48:55
28 834 EST Matthias Karlsson Tahe Outdoors/Vättern Kajak 11:21:38.60
18:25
+02:50:37
29 48 EST Ivo Linask SHRIKE1 11:23:31.30
18:27
+02:52:30
30 514 EST Urmet Ilves 11:23:47.40
18:27
+02:52:46
31 800 EST Tanel Kukk Saarlane 11:26:00.80
18:30
+02:54:59
32 836 EST Erkki Kolossov Tahe Outdoors 5 11:26:08.50
18:30
+02:55:07
33 24 EST Aivar Tikerberi suurtix 11:30:50.10
18:34
+02:59:49
34 110 EST Maa Rott Neljaskordne 11:36:15.2
18:40
+03:05:14
35 440 EST Rainer Reile 11:39:18.10
18:43
+03:08:17
36 424 EST Andrus Soonsein Uus Maa 11:40:38.00
18:44
+03:09:37
37 708 EST Toomas Tarve jõekääru 11:41:37.30
18:45
+03:10:36
38 7 EST Martin Ilumets EAF 11:46:30.50
18:50
+03:15:29
39 261 EST Mihkel Valdma 11:47:00.00
18:51
+03:15:59
40 206 EST Janari Jaanso Scoutspataljon 2 11:49:05.00
18:53
+03:18:04
41 255 EST Rasmus Rooden Alutaguse Matkaklubi 11:50:27.10
18:54
+03:19:26
42 138 EST Karl Oissar Marka 11:51:14.20
18:55
+03:20:13
43 98 EST Elar Steinberg kek 11:52:08.60
18:56
+03:21:07
44 465 LAT Atis Berzins Free H2O 11:53:20.10
18:57
+03:22:19
45 847 EST Mart Reimann Reimann Retked 11:54:03.70
18:58
+03:23:02
46 430 EST Margus Salla Timbeco Paadihullud 6 11:54:53.00
18:58
+03:23:52
47 93 EST John Innos John I 11:59:46.80
19:03
+03:28:45
48 781 EST Ott Maasikas Mari 12:00:01.40
19:04
+03:29:00
49 379 EST Mihkel Annilo 12:07:55.20
19:11
+03:36:54
50 86 EST Tõnis Kümnik #10 12:09:42.40
19:13
+03:38:41
51 864 EST Fred Viirmaa Ave 12:11:20.10
19:15
+03:40:19
52 185 EST Tiit Ojasoo Ariel 1 12:13:08.60
19:17
+03:42:07
53 442 FIN Esa Rahunen Kesälahden melojat 12:17:02.10
19:21
+03:46:01
54 20 EST Andrus Kaldma ammon 12:18:02.40
19:22
+03:47:01
55 556 EST Erik Tammsoo Raasikukrahvid 12:20:20.50
19:24
+03:49:19
56 842 EST Tõnis Kaasik TonisfromEstonis 12:20:45.40
19:24
+03:49:44
57 106 POL Sylwester Wojtkiewicz Herlock Team 12:23:12.90
19:27
+03:52:11
58 837 EST Seren Mühala Tahe Outdoors 6 12:24:14.30
19:28
+03:53:13
59 382 EST Priit Avarmaa Välk 12:26:53.30
19:30
+03:55:52
60 10 EST Allan Vainumets LakiAuto1 12:30:20.40
19:34
+03:59:19
61 250 EST Kalver Kukk 12:30:49.20
19:34
+03:59:48
62 488 EST Priit Veeroja TeamMooska 12:31:56.80
19:35
+04:00:55
63 577 EST Madis Tamela trimensioon 12:32:32.80
19:36
+04:01:31
64 125 EST Anto Liivat Anto Liivat 12:42:18.90
19:46
+04:11:17
65 124 EST Erkki Pärna Erkki Pärna 12:42:24.20
19:46
+04:11:23
66 860 LAT Miks Gerulis Southwestern 12:42:34.50
19:46
+04:11:33
67 422 EST Ragmar Riismaa mater aquarum 12:47:45.80
19:51
+04:16:44
68 178 EST Ivar Frantsuzov FRANOVARSIIT 12:55:39.00
19:59
+04:24:38
69 37 EST Marko Valdre Laki2 12:56:19.90
20:00
+04:25:18
70 127 EST Lembit Uudsemaa SK Pirita 12:56:38.60
20:00
+04:25:37
71 830 EST Toomas Erik Tahe Outdoors 2 12:57:52.50
20:01
+04:26:51
72 843 EST Janar Pilvet 13:00:46.80
20:04
+04:29:45
73 755 EST Andres Lelov HedonSPA 13:03:10.20
20:07
+04:32:09
74 177 EST Kaido Kuusiku Jõeröövlid solo 13:07:53.40
20:11
+04:36:52
75 576 EST Siim Kannistu 13:08:38.20
20:12
+04:37:37
76 596 EST Illimar Erm Illimar Erm 13:11:10.50
20:15
+04:40:09
77 696 EST Janel Miljand Kanuutaja 13:12:24.50
20:16
+04:41:23
78 400 RUS Aleksey Zelinskiy Saint Petersburg 13:13:55.70
20:17
+04:42:54
79 645 EST Tarvo Liik 13:17:46.40
20:21
+04:46:45
80 217 RUS Gennady Pashchenko FINWAY 13:21:14.00
20:25
+04:50:13
81 838 EST Margus Mäe Tahe Outdoors 7 13:31:38.30
20:35
+05:00:37
82 495 RUS Boris Malakhov Chechaquo Pax 13:32:01.40
20:36
+05:01:00
83 425 EST Siim Leisalu Timbeco Paadihullud 1 13:33:41.10
20:37
+05:02:40
84 650 EST Gunnar Saloste Team Wafi solo 13:39:18.80
20:43
+05:08:17
85 439 EST Andrus Pirso Merganser 13:45:31.60
20:49
+05:14:30
86 503 EST Anti Einpaul Asüst 13:57:20.70
21:01
+05:26:19
87 362 EST Martin Korb Mix Team 13:57:58.00
21:01
+05:26:57
88 4 EST Priit Külaots . 14:15:25.70
21:19
+05:44:24
89 427 EST Indrek Tiits Timbeco Paadihullud 3 14:16:16.10
21:20
+05:45:15
90 620 EST Revo Koha Lontova 14:28:58.10
21:32
+05:57:57
91 426 EST Oliver Immato Timbeco Paadihullud 2 14:35:59.00
21:39
+06:04:58
92 186 EST Madis Reinumägi Veel vähem möla 14:41:01.50
21:45
+06:10:00
93 193 EST Vahur Leemets Nelson 14:45:45.70
21:49
+06:14:44
94 636 EST Ako Truumets Ako 14:46:03.80
21:50
+06:15:02
95 735 FIN Hannu Teronen Mallasveden Melojat 14:46:42.10
21:50
+06:15:41
96 434 EST Janek Mõttus BM 14:58:19.40
22:02
+06:27:18
97 518 EST Ants Kallaste 15:10:25.50
22:14
+06:39:24
98 355 EST Kaupo Sirk 15:19:55.70
22:23
+06:48:54
99 103 POL Robert Domzalski Herlock Team 15:40:04.60
22:44
+07:09:03
100 281 EST Andres Kiis 15:40:09.10
22:44
+07:09:08
101 412 EST Peeter Soosaar Megajak 15:40:15.90
22:44
+07:09:14
102 43 EST Kristjan Pagel vanderseller.ee 15:40:54.70
22:44
+07:09:53
103 84 EST Tarvo Kaaret Ritsikas 15:45:27.00
22:49
+07:14:26
104 538 RUS Aleksei Evstigneev 15:47:42.50
22:51
+07:16:41
105 8 EST Andrus Purje KULGEJA 15:49:29.50
22:53
+07:18:28
106 428 EST Aarne Kaitsa Timbeco Paadihullud 4 16:03:24.80
23:07
+07:32:23
107 743 EST Ragnar Toomsalu 16:14:06.20
23:18
+07:43:05
108 780 EST Olden Jentson Sk Pirita 16:14:55.30
23:18
+07:43:54
109 269 EST Tanel Lumiste Sobivalt segane 17:05:55.80
00:09
+08:34:54
110 316 EST Kaarel Vettik Tuuletark 18:02:22.80
01:06
+09:31:21
111 399 EST Margus Tamm Pillivõlur 18:12:26.80
01:16
+09:41:25
112 201 POL Andrzej Bekisz back-on 18:25:00.50
01:29
+09:53:59
113 312 EST Taago Keller Aerutaja 19:11:06.50
02:15
+10:40:05
114 692 EST Marek Trolla Olen missioonil 19:41:17.20
02:45
+11:10:16
115 772 EST Rauno-ragnar Magnus Zups Javalmis 20:50:58.90
03:54
+12:19:57
116 591 EST Andri Liivsoo Zups Javalmis 20:51:03.30
03:55
+12:20:02
117 793 EST Ivar Herm 20:51:14.10
03:55
+12:20:13
118 748 EST Martti Kask KlapahundoJunior 21:03:43.00
04:07
+12:32:42
119 165 EST Lenar Valk Klapahundo 21:04:07.00
04:08
+12:33:06
K1WOM

Võistlejaid klassis: 18
Lõpetas: 12

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 687 EST Linda Tetsmann 360 KRAADI 11:09:07.90
18:13
2 70 LAT Anete Poshiva-Bunkovska 12:12:27.40
19:16
+01:03:20
3 469 EST Margit Viilep Kratt 12:19:38.40
19:23
+01:10:31
4 120 LAT Ieva Vitina Regina Ezera 12:58:22.90
20:02
+01:49:15
5 218 RUS Galina Pashchenko FINWAY 13:21:07.20
20:25
+02:12:00
6 6 EST Raili Luig . 14:15:26.20
21:19
+03:06:19
7 194 EST Adeele Arnek Nelson 14:45:31.50
21:49
+03:36:24
8 435 EST Liis Kranich LK 15:02:02.10
22:06
+03:52:55
9 383 LAT Ruta Patmalniece 15:19:23.60
22:23
+04:10:16
10 634 EST Eva Jerotskaja Vapralt lõpuni! :) 15:40:47.20
22:44
+04:31:40
11 740 FIN Pirjo Vuorinen Vanajaveden vesikot 19:00:42.50
02:04
+07:51:35
12 168 EST Jaanika Mändla 20:51:09.40
03:55
+09:42:02
K2MEN

Võistlejaid klassis: 181
Lõpetas: 146

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 773 LTU Jonas Ragauskas, Juozas Gurevicius Yris 08:08:43.70
15:12
2 828 EST Jörgen Kard, Martin Nordstrand Tahe Outdoors/Outlife 08:14:35.80
15:18
+00:05:52
2 820 EST Andres Kaju, Indrek Kermon Tahe Outdoors/Rehvid Pluss 08:14:35.80
15:18
+00:05:52
4 278 POL Piotr Rosada, Michal Zielski CANOA CLUB 08:23:51.70
15:27
+00:15:08
5 827 EST Truls Aabol, Jørgen Aukland Tahe Outdoors/Olympia Sport 09:00:05.60
16:04
+00:51:22
6 245 EST Timo Vares, Jaan Kallak Roadservice 09:16:30.90
16:20
+01:07:47
7 271 EST Rasmus Lelumees, Toomas Lelumees 09:19:38.70
16:23
+01:10:55
8 140 EST Teet Vähesoo, Kristo Sepp Mehed Piritalt 09:21:36.70
16:25
+01:12:53
9 742 FIN Heikki Hihnala, Markku Savolainen 09:24:18.90
16:28
+01:15:35
10 824 EST Billy Toomla, Holger Tasane Tahe Outdoors/Boats and Motors 09:46:44.40
16:50
+01:38:01
11 284 LTU Tomas Abaliksta, Simantas Mazeikis REGATA 09:48:36.80
16:52
+01:39:53
12 540 EST Ain Allas, Martin Rist Viljandi Aerutamisklubi lekkiv "Mannerg" 09:57:34.90
17:01
+01:48:51
13 319 EST Üllar Plangi, Reiko Zäär Wõrokad 10:06:27.10
17:10
+01:57:44
14 134 EST Ahti Reinup, Indrek Alas Ehast Koiduni 10:11:37.50
17:15
+02:02:54
15 295 EST Mairo Alumaa, Marko Alumaa Vennad Alumaad 10:24:20.10
17:28
+02:15:37
16 466 EST Dan Hüvonen, Kristian Sülluste Micromootor 10:37:50.90
17:41
+02:29:07
17 200 EST Lauri Mäe, Hendrik Veevo Adrenaliinisüst 10:39:47.70
17:43
+02:31:04
18 528 EST Martin Arpo, Franek Persidski Ronga Tehvan 10:42:04.80
17:46
+02:33:21
19 225 EST Toomas Maask, Henry Maask 10:43:03.00
17:47
+02:34:20
20 11 EST Lembit Laas, Anti Eelmets 10:47:23.30
17:51
+02:38:40
21 91 EST Tiit Koel, Urmas Alp matkakeskus.eu 10:48:54.60
17:52
+02:40:11
22 94 EST Tarmo Siimsaare, Jüri Joonas Shortcut 10:53:05.20
17:57
+02:44:22
23 5 EST Jaanus Moorits, Heiko Eesalu Kukemuna 10:54:33.40
17:58
+02:45:50
24 160 EST Martin Niinepuu, Kuldar Mark Mortsellaator 10:55:15.10
17:59
+02:46:32
25 850 EST Ivar Hütt, Rasmus Hütt Reimann Retked 10:59:13.40
18:03
+02:50:30
26 246 EST Erkki Raja, Neeme Porro 11:01:24.40
18:05
+02:52:41
27 137 EST Mihkel Luigas, Robin Lilleorg Võidujoove! 11:02:20.20
18:06
+02:53:37
28 83 EST Ott Palu, Vahur Palu Peen Pauliine 11:04:55.30
18:08
+02:56:12
29 262 EST Martin Pedai, Assar Jõepera Kiirrong 11:05:41.30
18:09
+02:56:58
30 164 EST Heldur Kodres, Taavi Lindsalu Mulk Ja Seto 11:05:55.80
18:09
+02:57:12
31 237 EST Rain Kivimägi, Karl-Andres Peärnberg Goodzy 11:06:14.90
18:10
+02:57:31
32 121 EST Andres Kalle, Villu Ant Pouch RZ 11:11:38.30
18:15
+03:02:55
33 16 EST Oliver Põder, Rauno Vijar Sir Autorent 11:15:07.20
18:19
+03:06:24
34 228 EST Meelis Viirma, Einar Kivisalu Koomaklubi 11:23:23.70
18:27
+03:14:40
35 277 EST Anto Laarmaa, Mihkel Kõiv Kurvis Kummuli 11:26:30.60
18:30
+03:17:47
36 345 LTU Dainius Pasninas, Aurimas Gabe LUMO 11:30:46.10
18:34
+03:22:03
37 266 EST Risto Bristol, Taavet Bristol Bristol & Bristol 11:31:06.80
18:35
+03:22:23
38 19 EST Alo Lõoke, Raul Olle SK Toonus/Sparta/Eesti Terviserajad 11:31:35.40
18:35
+03:22:52
39 253 EST Taavi Hindrikson, Hendrik Küün Wermo AS 11:32:09.10
18:36
+03:23:26
40 455 EST Kristjan Koik, Martti Sala SAKO Power 11:34:42.00
18:38
+03:25:59
41 768 EST Rivo Randmäe, Raivo Randmäe BHR 11:35:18.30
18:39
+03:26:35
42 150 EST Juri Gorohhov, Viktor Merkuljev Karavan 11:35:20.70
18:39
+03:26:37
43 638 EST Rain Rohtla, Märt Pakats SMAG 11:43:15.2
18:47
+03:34:32
44 473 EST Siim Samberk, Joosep Mölder Kuldkalad 11:50:03.80
18:54
+03:41:20
45 157 EST Kaido Vidder, Tõnu Jõgi Võru linnavalitsus 11:53:38.60
18:57
+03:44:55
46 331 EST Olavi Peterson, Anti Tereping Anti&Oll 12:00:23.50
19:04
+03:51:40
47 589 EST Mihkel Pihooja, Margus Karu Miku&Maku 12:00:36.60
19:04
+03:51:53
48 317 EST Martin Jerotski, Jaan Jerotski Allavoolu 12:04:08.40
19:08
+03:55:25
49 57 EST Lauri Juhan Liivamägi, Edgar Sepp Ilmäraeksimatud 12:07:26.20
19:11
+03:58:43
50 264 EST Tõnu Idavain, Mattias Idavain Isa ja poeg 12:07:42.50
19:11
+03:58:59
51 831 EST Raul Saks, Marek Pohla Tahe Outdoors 1 12:08:26.70
19:12
+03:59:43
52 413 RUS Alexander Nesterenko, Victor Savinov The Northern Way 12:09:05.40
19:13
+04:00:22
53 810 EST Karl Rõõm, Rainer Vidder 12:12:03.10
19:16
+04:03:20
54 80 EST Priit Junkin, Marko Greenbaum Nautilus OZ 12:16:54.20
19:20
+04:08:11
55 270 EST Marko Kullapere, Tarvo Kullapere Vilsandi Poisid, www.islander.ee 12:18:21.70
19:22
+04:09:38
56 770 LAT Lauris Bukovskis, Martins Grandans Ondatra Z 12:18:44.10
19:22
+04:10:01
57 123 EST Valdo Hälvin, Priit Lillemets Scoutspataljon 1 12:24:03.30
19:28
+04:15:20
58 865 EST Kuldar Allikat, Peeter Matson Dag 12:34:14.80
19:38
+04:25:31
59 786 EST Roland Truus, Priit Valk Elektrikud 12:36:17.80
19:40
+04:27:34
60 45 EST Taavi Valgmäe, Jürgo Jartsev-Moont Mitte Muhvigi 12:39:03.90
19:43
+04:30:20
61 65 EST Heigo-Elmar Vahesaar, Tauri-viljar Vahesaar GIBBON 12:40:59.00
19:44
+04:32:16
62 258 EST Raivo Rohtla, Vallo Saar 12 tundi 12:42:40.50
19:46
+04:33:57
63 46 EST Ahto Meri, Kaido Linde Riivitud porgand 12:49:55.80
19:53
+04:41:12
64 486 EST Margus Miller, Siim Tammer Tölpa 12:57:36.50
20:01
+04:48:53
65 825 EST Madis Mägi, Klaus Treimann Tahe Outdoors/Hausers 12:57:47.50
20:01
+04:49:04
66 404 EST Kennart Saaremäe, Janno Pallotedder Jorgan Vöörmanni nimeline Tartu akadeemiline spo 13:00:57.50
20:04
+04:52:14
67 833 EST Holger Kloß, Falko Bremer Tahe Outdoors/Der Aussteiger 13:01:41.10
20:05
+04:52:58
68 680 EST Alvar Ploom, Anti Tara Mehed Kajakil 13:02:15.70
20:06
+04:53:32
69 598 EST Martin Kristerson, Endriko Lindeberg UpSteam 13:03:39.10
20:07
+04:54:56
70 564 EST Oskar Kilk, Märt Raudvee Oskar ja Märt 13:05:17.50
20:09
+04:56:34
71 665 EST Mart Moora, Ahto Sooaru CoreGrow Adventure 13:06:05.40
20:10
+04:57:22
72 112 EST Jaanus Mägi, Tauri Okas Elukogenematud 13:07:36.20
20:11
+04:58:53
73 835 EST Joonas Maanurm, Boriss Burkov Tahe Outdoors 4 13:08:41.40
20:12
+04:59:58
74 62 EST Meelis Moorits, Margus Moorits Sinimütsike 13:09:46.50
20:13
+05:01:03
75 704 EST Erki Rudi, Rünno Pusa Majaka Kajakad 13:10:10.90
20:14
+05:01:27
76 643 EST Glen Laks, Indrek Vilbiks Tiskre 13:24:26.40
20:28
+05:15:43
77 813 EST Vahur Vahemets, Raido Martinson MereHunt 13:25:58.20
20:29
+05:17:15
78 203 EST Joonas Poom, Janno Solna Kivikas ja Jonn 13:30:33.10
20:34
+05:21:50
79 191 EST Martin Rakver, Meelis Nopri GoWithTheFlow 13:32:23.90
20:36
+05:23:40
80 15 EST Martin Ruudi, Keit Nurga Nelson 13:32:29.10
20:36
+05:23:46
81 338 EST Mart Keerutaja, Andrus Eiser SK Jalavihmamets 13:34:11.40
20:38
+05:25:28
82 637 EST Talis Kink, Viljar Kallaste Lainelemb 13:41:56.00
20:45
+05:33:13
83 508 EST Janno Surva, Olav Surva Taimen 2 13:42:18.80
20:46
+05:33:35
84 697 EST Marko Virkunen, Andrus Jaamul Kraken 13:45:20.90
20:49
+05:36:37
85 162 EST Märt Vuks, Kaarel Kalkun Jaanikad 13:54:09.90
20:58
+05:45:26
86 666 EST Taimar Ala, Heiko Heitur Kõrbehunt 13:56:17.20
21:00
+05:47:34
87 647 EST Kert Karelson, Siim Jõeväli Team WAFI 13:56:34.20
21:00
+05:47:51
88 318 EST Kaspar Põder, Tõnu Niilo Valge Põder & Nilchinsky 13:58:55.70
21:02
+05:50:12
89 718 EST Veiko Hintsov, Mikk Kalamees Kalalaev 14:02:34.10
21:06
+05:53:51
90 421 LAT Normunds Voiculis, Andis Skudra JNVZ 14:07:30.70
21:11
+05:58:47
91 584 EST Märt Mägi, Kaarel Kümnik Penopano 14:07:51.90
21:11
+05:59:08
92 532 EST Valeri Komissarov, Vasily Serov Beavers 14:09:13.70
21:13
+06:00:30
93 34 EST Aulo Aasmaa, Lauri Vasko 14:09:18.20
21:13
+06:00:35
94 129 EST Marek Vainumäe, Kaarel Paakspuu Tapio & Väinämö 14:12:12.50
21:16
+06:03:29
95 38 EST Kalev Ellervee, Tanel Mäger Perslerwagen III 14:19:21.90
21:23
+06:10:38
96 52 EST Kristjan Pihus, Martin Lints Epsilon 14:22:13.70
21:26
+06:13:30
97 855 EST Aivo Ilves, Raimo Vildersen 14:24:24.90
21:28
+06:15:41
98 44 EST Taavi Pentma, Tanel Pentma Max Power 14:24:47.80
21:28
+06:16:04
99 73 EST Raul Torga, Jürgen Moor 14:25:27.60
21:29
+06:16:44
100 710 EST Madis Madalik, Karel Vähi Paide Svingerite klubi 14:26:14.00
21:30
+06:17:31
101 40 EST Kalle Vaalma, Meelis Nurk Loomad Metsas 14:37:10.70
21:41
+06:28:27
102 774 EST Annes Edur, Jaak Käämer 14:40:44.20
21:44
+06:32:01
103 698 EST Lauri Kummel, Sander Ivarinen Wet Monkeys vol.2 14:41:57.10
21:45
+06:33:14
104 273 EST Mihkel Jaaniste, Ervin Lõsko Paksud1 14:47:58.90
21:51
+06:39:15
105 136 EST Juks Ojaperv, Veiki Ojaperv Juks Ojaperv / Veiki Ojaperv 14:49:23.40
21:53
+06:40:40
106 90 EST Erik Mik, Kaur Vahtrik Märjad Sokid 14:51:02.50
21:55
+06:42:19
107 745 EST Indrek Saar, Sergei Rumjantsev Rum & Island 14:57:14.80
22:01
+06:48:31
108 81 EST Kristjan Jansons, Sven Sabas FürSabina 14:58:49.70
22:02
+06:50:06
109 534 EST Martin Lust, Mario Põld M&M 15:01:02.00
22:05
+06:52:19
110 661 EST Robert Norak, Kaarel Paabut Helepunane Verejooksja 15:03:39.60
22:07
+06:54:56
111 840 EST Aleksei Sulitsenko, Dmitri Lozovski Tahe Outdoors 9 15:08:08.60
22:12
+06:59:25
112 407 EST Jaak Flink, Janno Flink Muuga PM 15:13:22.20
22:17
+07:04:39
113 305 EST Kristo Kukk, Karl-Erik Jakobsoo Pointer 15:14:39.40
22:18
+07:05:56
114 199 EST Argo Park, Silver Kütt Sneakyfucks 15:17:06.70
22:21
+07:08:23
115 673 EST Marko Oolo, Ragnar Pikkor Vähem möla, rohkem mõla! 15:20:08.60
22:24
+07:11:25
116 557 EST Janno Kertsman, Ranel Tartu KOSE2000 15:25:06.60
22:29
+07:16:23
117 703 EST Markku Juronen, Pertti Juronen Jurokad 15:29:05.70
22:33
+07:20:22
118 685 EST Margus Merilo, Tanel Liigmann Jamrock 15:29:53.50
22:33
+07:21:10
119 724 EST Juri Danjuk, Evald Schmidt Bossid 15:30:46.90
22:34
+07:22:03
120 392 EST Silver Saaremäel, Martin Saar 15:37:17.30
22:41
+07:28:34
121 368 EST Taavi Kõrvits, Vahur Luik 15:39:19.00
22:43
+07:30:36
122 506 EST Janar Adari, Priit Mäekõiv Ahvenad 15:42:29.60
22:46
+07:33:46
123 256 EST Arvi Lepp, Ardi Lepp Vennad Lepad 15:43:47.80
22:47
+07:35:04
124 602 EST Mihkel Laur, Paul Sirkas Staabi- ja sidepataljon & Telegrupp AS 15:46:22.80
22:50
+07:37:39
125 567 EST Laur Läänemets, Martin Sokk Pühademuna 15:46:30.50
22:50
+07:37:47
126 446 EST Erki Maling, Rauno Pügi Wärtsilä-Sulzer RTA96-C 16:00:06.70
23:04
+07:51:23
127 143 EST Harri Mündel, Tõnis Jaaniste Ilmtingimata 16:02:45.10
23:06
+07:54:02
128 363 EST Raiko Maremäe, Kaarel Svätski 16:04:41.00
23:08
+07:55:58
129 551 EST Villem Oskar Ossip, Martin-toomas Sõmera EOS 16:06:37.60
23:10
+07:57:54
130 683 EST Kristjan Pihl, Jevgeni Ossinovski Pealtnägija/Tahe Outdoors 16:14:28.60
23:18
+08:05:45
131 603 EST Egert Miljan, Kennet Starkopf TLU Kehakultuur 2 poisid 16:28:55.00
23:32
+08:20:12
132 287 EST Riho Hommik, Martins Logins Mehepojad 16:30:36.40
23:34
+08:21:53
133 600 EST Keijo Laur, Toomas Rumma Põhja Tallinna Põhjakoristajad 2 16:34:50.70
23:38
+08:26:07
134 231 EST Romet Maripuu, Kaupo Rozenkron Vettind Mägrad 16:41:57.40
23:45
+08:33:14
135 179 EST Ott Nool, Andres Lang VirginSailWays 16:52:22.10
23:56
+08:43:39
136 553 EST Reio Tereste, Hardi Kulu Särg ja Ahven 17:03:46.30
00:07
+08:55:03
137 235 EST Illimar Born, Jakob Oetjen Neitsid 17:08:11.00
00:12
+08:59:28
138 213 EST Toomas Sepp, Indrek Kelder Anname aerule valu 17:20:03.10
00:24
+09:11:20
139 756 EST Henri Rummo, Jaanus Sakkis Tiim kes kaks kuud ei suutnud nime välja mõelda 17:22:09.30
00:26
+09:13:26
140 111 EST Martin Roots, Andres Sommer Ecofood 17:36:28.00
00:40
+09:27:45
141 274 EST Joosep Hallikas, Raul Potisepp Paksud2 17:37:26.50
00:41
+09:28:43
142 372 EST Siimo Luik, Vardo Vahi 17:38:25.80
00:42
+09:29:42
143 96 EST Ronald Stimmer, Reiko Kolatsk Suure karu pojad 17:40:26.50
00:44
+09:31:43
144 97 EST Egert Vinogradov, Rauno Kuusemets TTHKK Tandemrandaal 17:46:15.60
00:50
+09:37:32
145 364 EST Marko Leichter, Martin Viisileht MarkoMartin 17:56:27.00
01:00
+09:47:44
146 293 EST Kristjan Lukk, Mihkel Lember Eesnahkhiired 18:55:21.40
01:59
+10:46:38
K2MIX

Võistlejaid klassis: 63
Lõpetas: 47

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 502 EST Ülar Roose, Merike Rahnik R&R 09:09:42.00
16:13
2 69 LAT Ilze Balode, Janis Saulitis labadruka.lv 09:32:17.80
16:36
+00:22:35
3 575 FIN Henrika Backlund, Petri Forsman Porkkala Swimrun 09:39:04.40
16:43
+00:29:22
4 788 EST Haiko Käärik, Greta Silberg Käärik Aix Team 09:54:16.10
16:58
+00:44:34
5 537 LAT Sigita Vace, Matiss Vecvagaris ultrataka.lv/eng 10:48:59.30
17:52
+01:39:17
6 411 EST Merike Meriküla, Priit Randpõld Päike 10:53:30.80
17:57
+01:43:48
7 119 LAT Inta Krumina, Girts Sarja MAUCIENS 11:14:19.00
18:18
+02:04:37
8 796 EST Randy Korb, Pilvi-heli Vettik Setu 11:20:25.40
18:24
+02:10:43
9 227 EST Rene Käsik, Viiu Juurik Suprema Adventure Team 11:55:26.90
18:59
+02:45:44
10 187 EST Tanel Käär, Karin Jõgi Raisk 12:22:10.60
19:26
+03:12:28
11 326 EST Kadri Saal, Seido Suija 12:32:35.40
19:36
+03:22:53
12 139 EST Piia Narusberg, Albert Reynaste Palukaklubi 12:33:28.50
19:37
+03:23:46
13 55 EST Urmo Ustav, Elise Ustav Ustav 13:30:36.80
20:34
+04:20:54
14 114 EST Martin Kreek, Kairi Kreek Neli Kreeki 13:43:59.50
20:47
+04:34:17
15 58 EST Indrek Luik, Kaidi Luik CrossFit I&M 14:04:15.30
21:08
+04:54:33
16 694 EST Merle Pehk, Meelis Kallus M2 14:17:09.00
21:21
+05:07:27
17 197 EST Kati Helmja, Siim Vanahans Suusahullud 14:17:36.80
21:21
+05:07:54
18 859 EST Priit Purde, Mari Viitmann 14:20:19.40
21:24
+05:10:37
19 816 EST Liina Räli, Remi Neitsov Robi 14:30:39.80
21:34
+05:20:57
20 99 EST Anti Roots, Janika Roots MEIE 14:34:47.10
21:38
+05:25:05
21 9 EST Sulev Ainlo, Liina Ainlo VIHASED ISASED naistega vol 1 14:42:09.80
21:46
+05:32:27
22 60 EST Kaiti Birk, Madis Altermann Inspired SK 14:46:34.00
21:50
+05:36:52
23 826 EST Argo Mere, Kristiina Kiviselg Tahe Outdoors/Matkasport 14:57:08.70
22:01
+05:47:26
24 249 EST Mari Muldmaa, Indrek Viks Sohvi nelivedu 15:09:55.80
22:13
+06:00:13
25 349 EST Sander Sildver, Kristel Kruuser Attitude & effort 15:18:37.90
22:22
+06:08:55
26 131 EST Triin Anijärv, Ove Ant Mr.Meat&Mrs.Heat 15:21:42.60
22:25
+06:12:00
27 535 EST Ivar Mathisen, Ann Nõmm Möla ja mõla 15:34:31.80
22:38
+06:24:49
28 204 EST Liina Reinsaar, Indrek Ints 15:38:03.20
22:42
+06:28:21
29 302 EST Jaanika Aguraiuja, Marko Martin Aguraiuja Kotkad 15:42:17.20
22:46
+06:32:35
30 169 EST Mare Mändla, Jaanus Koort 15:43:35.90
22:47
+06:33:53
31 289 EST Marie Mõttus, Olav Mõttus Auk paati! 15:45:44.10
22:49
+06:36:02
32 402 EST Lauri Levandi, Helen Toomus-levandi VabaTahe 15:51:59.10
22:55
+06:42:17
33 467 EST Anne Riin Arismaa, Sander Kelgo Paar parajaid 16:04:05.30
23:08
+06:54:23
34 795 EST Betti Vainküla, Reimo Allik rb 16:05:50.20
23:09
+06:56:08
35 298 EST Anna-Liisa Peikolainen, Erkki Peikolainen Erkki & Anna-Liisa 16:07:46.70
23:11
+06:58:04
36 629 EST Mairo Küünarpuu, Mari Konsap Kiirem kui Annid 16:34:09.90
23:38
+07:24:27
37 546 EST Ott Sikemäe, Maris Melnik Maru Karu 16:43:26.30
23:47
+07:33:44
38 744 EST Marge Taivere, Peeter Klaas Värska Originaal 16:52:29.20
23:56
+07:42:47
39 730 EST Keit Järve, Marek Kesküll 17:17:19.40
00:21
+08:07:37
40 472 EST Mai-Liis Põhjala, Janar Saarniit 17:23:03.50
00:27
+08:13:21
41 444 EST Leane Leppik, Alan Aron Massaažiekspert 17:28:28.20
00:32
+08:18:46
42 515 EST Jaana Üksik, Indrek Kiis NuPogadi 17:35:01.80
00:39
+08:25:19
43 610 EST Ants Tammik, Kelli Neitsov Turbiin 17:37:51.60
00:41
+08:28:09
44 737 EST Arian Levin, Anna Kutsinskaja 11:11 18:30:58.80
01:34
+09:21:16
45 145 EST Martin Kiisküla, Triin Ilves Beauty and the beast 19:44:51.00
02:48
+10:35:09
46 790 EST Oleksiy Krasnoperov, Veronika Kunikova Runagi 20:53:37.20
03:57
+11:43:55
47 307 EST Raul Metsva, Triin Toom Supersweet 21:45:13.40
04:49
+12:35:31
K2WOM

Võistlejaid klassis: 23
Lõpetas: 14

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 624 EST Ettie Mikita, Anette Baum Hand roasted 11:45:52.40
18:49
2 167 RUS Daria Kessel, Elena Iakovleva NATASHA 13:02:41.70
20:06
+01:16:49
3 89 EST Liisa Põllumaa, Hanna Maran Pingeprii 13:03:16.80
20:07
+01:17:24
4 839 EST Janely Leemets, Klaarika Lopsik Tahe Outdoors 8 14:01:30.10
21:05
+02:15:38
5 23 EST Maali Käbin, Hanna Riive Metaorav 14:30:36.60
21:34
+02:44:44
6 54 EST Karin Raudsalu, Gerli Traus Karin ja Gerli 14:31:06.50
21:35
+02:45:14
7 723 EST Anita Hoole, Eela Nossova KEIK 14:49:01.40
21:53
+03:03:09
8 63 EST Teele Tuuling, Eda Vallimäe 14:50:17.30
21:54
+03:04:25
9 92 EST Kristine Tamm, Liina Raidla 15:39:11.10
22:43
+03:53:19
10 359 FIN Sirpa Tompuri, Anni Tompuri Kesälahden melojat, Tompurit 16:02:19.40
23:06
+04:16:27
11 341 EST Eeva Mannamae, Kadi Pahkla Sanquest Mahemoorid 16:03:46.20
23:07
+04:17:54
12 521 EST Anni Leiger, Liina Leiger Leiger 17:05:13.00
00:09
+05:19:21
13 348 EST Kätlin Pajula, Mari Tarto Süstasüütus 17:12:50.90
00:16
+05:26:58
14 714 EST Kristiin-marleen Sulg, Liisa Uutsalu 19:21:13.10
02:25
+07:35:21
K3MIX

Võistlejaid klassis: 1
Lõpetas: 1

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 176 EST Jako Laanemägi, Regina Soop, Silver Seepter JAKO30 13:09:17.80
20:13
RAFT

Võistlejaid klassis: 77
Lõpetas: 54

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 332 EST Unno Niit, Rando Treimuth, Jaanus Pruuli, Risto Tõniste, Kalmer Valtin, Kaarel Mäesalu, Karmo Põder, Heini Põder, Jaanus Kala Mayday, mayday püüa. 12:34:29.50
19:38
2 408 EST Mihkel Ojamets, Rando Raudsepp, Mattias Puusepp, Jarmo Oberst, Aimar Hussar, Siim Kimask Kündja Spordiklubi 1 12:41:07.90
19:45
+00:06:38
3 656 EST Anar Liivamägi, Meelis Schmidt, Ragnar Palm, Allan Riisenberg, Gerrit Ziugand, Rainer Kreek Kae kos mütvä! 12:50:54.00
19:54
+00:16:25
4 263 EST Mati Kure, Romet Palmik, Tauno Rannaste, Tanel Talvik, Teet Tali, Kaido Sing Jõujaam 13:14:09.30
20:18
+00:39:40
5 222 EST Alo Viira, Taisto Janter, Argo Ladva, Arvo Astla, Sten Maask, Tarmo Truup Sometimes lose always win 13:35:56.40
20:39
+01:01:27
6 304 EST Alo Mõrd, Erko Võsu, Teet Ristioja, Andres Raava, Eino Variksaar, Janis Zirk 14:01:35.00
21:05
+01:27:06
7 116 EST Eiko Jõgi, Aigar Kalk, Karmo Kase, Heikki Sohard, Kalev Kommer, Kaupo Muiste, Tiit Pruuli, Erki Nurm Kagu Elekter 14:11:02.10
21:15
+01:36:33
8 188 EST Priit Madisson, Mihkel Puusepp, Sven Veskioja, Tanel Ilves, Lauri Liivamägi, Jaanus Pedajas 14:23:20.40
21:27
+01:48:51
9 265 EST Imre Liivago, Oliver Paasik, Asso Uibo, Siim Valge, Siim Sööt, Aleksandr Stepanov Järjepidevus 14:26:50.40
21:30
+01:52:21
10 303 EST Andres Tänav, Raido Nigri, Janno Jürken, Risko Mikson, Marek Sireli, Alar Venne Suursoo Team 14:33:41.40
21:37
+01:59:12
11 267 EST Raino Lilo, Erki Lilo, Rain Jansen, Margus Jansen, Aarne Saar, Elvis Lillevälja, Erkki Tshurkin, Martin Polikarpus, Raino Lilo Haaslava Hundid 14:36:35.30
21:40
+02:02:06
12 490 EST Markus Sõmer, Toomas Peedosk, Margus Vi?nakov, Martin Suviste, Marek Täht, Sergei Mestiljainen PABERIVABRIK 14:41:44.30
21:45
+02:07:15
13 64 EST Vambola Leis, Maie Pudersel, Kerstin Kauksi, Annika Rikas, Janar Pilv, Enn Kahri Omaking 14:50:32.30
21:54
+02:16:03
14 805 EST Aare Aasa, Tiit Toots, Ülo Karpov, Risto Aim, Janno Ruuder, Taavi Karu Tiidu juubel 15:27:21.60
22:31
+02:52:52
15 409 EST Ando Tuul, Keijo Tõrra, Henrik Antsov, Janno Kallasse, Ilmar Helm, Edvin Udras Kündja Spordiklubi 2 15:40:21.00
22:44
+03:05:52
16 410 EST Magnus Meier, Harri Meier, Margus Laanesaar, Timo Tammekivi, Vahur Veeroja, Ain Põime Võhandu koprad 16:02:24.00
23:06
+03:27:55
17 74 EST Janno Limbak, Jaano Mägi, Hjalmar Mandel, Riskko Jõeots, Jarmo Jüriöö, Kristjan Raudnagel, Toomas Soodla, Ragnar Tagel Võitlejad 16:09:20.40
23:13
+03:34:51
18 612 EST Jako Särel, Jarno Pint, Kaido Vahtre, Ahti Antsaar, Vahur Alt, Nils Nöör Jäägrid 16:12:33.80
23:16
+03:38:04
19 593 EST Marko Pant, Mikk Kooser, Valter Kooser, Raul Kooser, Kristjan Vill, Siim Kooser, Kristen Plakso, Mart Mandel, Henri Käo, Mairo Hollo, Mart Teppo Yager Bombers 16:25:11.00
23:29
+03:50:42
20 146 EST Mirje Roasto, Egle Pesti, Janno Tamsalu, Ahti Allikas, Kairo Kadarpik, Rainer Rätsep 16:28:49.10
23:32
+03:54:20
21 775 EST Siret Zirna, Priit Karjane, Tõnis Soopere, Liina Palu, Valdur Truija, Janely Org Räpina Aianduskool 16:35:26.90
23:39
+04:00:57
22 501 EST Kadi Kangur, Martin Kelement, Martin Veermets, Mert Meiessaar, Martin Püssim, Rando Koppel Uppuv Pardike 16:43:21.00
23:47
+04:08:52
23 347 EST Aimar Soosaar, Kaimo Lõiv, Peep Helgand, Markel Padar, Silver Lõiv, Anu Vallner, Katrin Madissoo, Evar Raid Mehed ja Kati ja Anu 17:01:03.50
00:05
+04:26:34
24 198 EST Timo Liiv, Laur Kõiv, Kristjan Pals, Aivar Kruup, Mait Grigorjev, Rivo Fomotskin V6 kondimootor 17:17:34.20
00:21
+04:43:05
25 415 EST Peep Henning, Siim Türna, Jaanus Rõõmus, Mart Võrklaev, Mihkel Must Raftimehed 17:21:33.40
00:25
+04:47:04
26 352 EST Juho Joonas, Kodanik Männik, Art Soonets, Olavi Mõts, Tair Kibal, Kevo Jürmann, Janek Kutsch, Priit Parmasson Mägieesti kaheksane 17:34:31.90
00:38
+05:00:02
27 32 EST Ergo Mets, Emil Hiiesalu, Egerd Erreline, Margus Hoop, Kristjan Rõivas, Marek Piirimägi Invictus Games 17:42:45.60
00:46
+05:08:16
28 311 EST Hannes Kõva, Sander Hämarsalu, Keijo Teekivi, Margo Reimal, Ain Aasmaa, Eveli Kalev, Väino Kraavi, Ardo Kalev, Toomas Malla Nimetu 17:42:52.70
00:46
+05:08:23
29 548 EST Toomas Piirmann, Urmas Vahter, Elar Sarik, Raul Sõmer, Andres Kõiv, Martti Aulis Ellisaar, , KL Võrumaa malev 17:46:23.90
00:50
+05:11:54
30 149 EST Timo Leppik, Hardo Toots, Rauno Salujärv, Raul Reiljan, Tarmo Saage, Allar Rump, Märt Mägi, Gert Raidla, Kevin Münter Pioneeripataljon 17:47:59.80
00:51
+05:13:30
31 229 EST Kaili Sarapuu, Kerli Vijar, Kristel Kivi, Sergei Serdjuk, Peeter Tähepõld, Urmas Kuum Tiim Karli & Co 17:48:32.70
00:52
+05:14:03
32 432 EST Margus Karu, Taavi Soorm, Auno Saare, Martin Ojamaa, Meelis Mölder, Krista Kasesalu Timbeco Paadihullud 8 17:51:57.30
00:55
+05:17:28
33 433 EST Liis Tulev, Peeter Kraavik, Andres Haas, Eero Nigumann, Madis Lobjakas, Terje Alliksoo, Karl Väär Timbeco Paadihullud 9 18:03:30.80
01:07
+05:29:01
34 173 EST Janar Kurisoo, Peeter Puusaag, Indrek Lassel, Jaak Kuresson, Kaido Käärd 18:09:53.50
01:13
+05:35:24
35 184 EST Kristo Kallas, Tea Ilisson, Merit Sisas, Steven Lepiku, Steipo Ambo, Andres Simmul, Kert Bahmatsev, Indrek Papp 18:11:59.00
01:15
+05:37:30
36 684 EST Ingar Mäesalu, Veiko Veeväli, Ragnar Tapver, Urmas Vassus, Oskar Mark, Anti Ormak, Mairo Neem, Mattias Umbleja, Johan Karlson Lexus Tallinn 18:16:49.30
01:20
+05:42:20
37 484 EST Mihkel Kabel, Lauri Leet, Kati Raudsaar, Rainer Põldeots, Andres Sursu, Madis Tilga Võhandu kobrased 18:25:18.60
01:29
+05:50:49
38 566 EST Artur Kunttu, Sander Kilk, Marten Petersell, Viljar Joa, Sander Orion, Alan Laul Noobid 18:34:23.80
01:38
+05:59:54
39 516 EST Aron Randjärv, Siim Jõesaar, Kaupo Rebane, Martin Sagaja, Gunnar Peetsmann, Einar Jõgi, Marko Tammik, Kristjan Mänd GRK Infra AS 18:38:46.90
01:42
+06:04:17
40 329 EST Margit Klaus, Kaja Friedemann, Krista Jürna, Suire Klaus, Evelin Pajula, Anne Mari Roost, Triinu Schneider Mõrrad Vees vol. 3 18:42:23.30
01:46
+06:07:54
41 202 EST Raimo Kurg, TÕnis Trummal, Aarne Rattasepp, Kunnar Kiin, Talvo Hendrikson, Peter Repkin, Robert Unga, Artur Andersalu, Peeter Somelar HAIGED VENNAD 18:48:44.70
01:52
+06:14:15
42 208 EST Tea Närap, Tarmo Närap, Inar Tätte, Anti Peiponen, Alari Spaal, Valdo Lust Mõlaga pähe! 18:53:26.90
01:57
+06:18:57
43 2 EST Taniel Klettenberg , Karel Loik, Annes Kalle, Oliver Tüür, Madis Kostabi, Rainer Järv Logistikapataljon 18:59:03.20
02:03
+06:24:34
44 183 EST Veiko Kandla, Richard Peterson, Marko Laur, Gundo Roosve, Lauri Vare, Tarvo Kiudma, Indrek Peterson Pekikõhu Reissing Tiim 19:01:40.00
02:05
+06:27:11
45 292 EST Karl Arnold Kommel, Ott Aljas, Hans Voldemar Tamm, Oskar Põldmaa, Hendrik Terras, Mattias Karu Siniverelised 19:26:37.70
02:30
+06:52:08
46 353 EST Merike Kaver, Kadri Mähar, Monika Märtin, Liivi Savi, Priidu Teppo, Taavi Tenno, Heigo Tinn, Sven Soll, Mattis Lepistik Päkapikk 19:33:09.90
02:37
+06:58:40
47 560 EST Rait Rebane, Rainis Seepõld, Rivo Bonder, Antti Kelner Fantoom 19:39:55.10
02:43
+07:05:26
48 554 EST Grete Regina Severt, Erge Sepp, Kelly Vainlo, Rebeka Kübard, Kaisa Kaljumäe, Hanna Brita Luts Noodle squad 19:54:10.30
02:58
+07:19:41
49 268 EST Siim Meresmäe, Kaupo Pilder, Raivo Pilder, Madis Nikopensius, Kertu Kaminskas, Ardi Ailt, Maris Kruusmaa Arvuti tagant vee peale 19:57:07.30
03:01
+07:22:38
50 242 EST Taavi Toots, Mihkel Keldoja, Merle Lillik, Kaarel Sarap, Urmo Kiviselg, Ando Sõrmus, Ain Lubi, Karin Lusikas, Märt Laus, Liina Raidma CrossFit Tartu 20:07:47.90
03:11
+07:33:18
51 441 EST Margus Tamme, Brita Nurmik, Kelli Vällo, Siim Sauk, Karl Sukko, Robin Orgulas, Mari-liis Siimon Harilikud Reaktiiv Nokud 20:15:09.40
03:19
+07:40:40
52 668 EST Merike Kala, Teili Toms, Sigrid Kuuse, Aveli Vellerind, Triin Taveter, Liisa Puusepp 20:27:46.80
03:31
+07:53:17
53 351 EST Ene Ojaperv, Raul Adari, Aigo Pikk, Maia Põder, Kätlin Kelner, Kristjan Sarv, Kaido Männi, Priit-Kaarel Küüsvek, Eveli Andrek, Jüri Pilm Tartu Vangla 21:28:39.90
04:32
+08:54:10
54 423 EST Freet-Gevin Maasik, Siim-Sander Kangur, Vidrik-Rein Arukask, Aigar Tiho, Juhan Sampka, Allan-Kaarli Murumets SCP MPR 21:39:01.30
04:43
+09:04:32
SUP_MEN

Võistlejaid klassis: 22
Lõpetas: 16

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 155 LAT Andris Bisnieks SuP Bomaria 10:47:57.60
17:51
2 171 EST Priit Vakmann Kõplaja 11:45:28.70
18:49
+00:57:31
3 659 EST Valde Viiding Hang Loose 12:19:06.30
19:23
+01:31:09
4 443 RUS Konstantin Korovin OCS 13:14:46.90
20:18
+02:26:49
5 717 EST Ivari Järvekald SIC Estonia 13:24:46.20
20:28
+02:36:49
6 122 LAT Kristaps Salens SROKA Latvia 13:29:12.80
20:33
+02:41:15
7 479 LAT Aleksandrs Ballods SROKA Latvia 13:49:23.80
20:53
+03:01:26
8 711 EST Mati Link Seisuaerutaja 13:51:02.90
20:55
+03:03:05
9 385 EST Jaan Koolmeister KapsaSUP 14:03:59.10
21:07
+03:16:02
10 563 RUS Konstantin Byvalyi Sup4u_spb 14:17:41.20
21:21
+03:29:44
11 489 EST Tõnis Metstak SUNLOVERS 14:51:14.60
21:55
+04:03:17
12 342 EST Tõnis Räim Mees ja Aer 15:16:10.90
22:20
+04:28:13
13 747 LAT Maris Freimanis 16:36:48.80
23:40
+05:48:51
14 814 FIN Pekka Ylikauppila Keuruu SUP 21:25:04.70
04:29
+10:37:07
15 544 FIN Alpo Kuusisto Satakerta 21:25:05.70
04:29
+10:37:08
16 452 FIN Jussi Riku Helander Satakerta 21:25:15.30
04:29
+10:37:18
SUP_WOM

Võistlejaid klassis: 6
Lõpetas: 2

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 361 RUS Anastasiya Tseysler REDPADDLERUSSIA 14:21:31.30
21:25
2 626 LAT Julija Mihailova SROKA Latvia 16:37:45.50
23:41
+02:16:14
UNK1MEN

Võistlejaid klassis: 1
Lõpetas: 1

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 300 EST Sven-erik Viira Teekonna nimel 15:53:45.90
22:57
UNK4MIX

Võistlejaid klassis: 1
Lõpetas: 1

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 543 EST Tõnis Aaliste, Ahti Grünberg, Rivo Raim, Kadri Vahe Roolijaga neljane 15:44:12.70
22:48
WTB

Võistlejaid klassis: 2
Lõpetas: 2

Koht Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 821 EST Tarmo Mõttus Vigurivänt 11:32:18.70
18:36
2 130 EST Tõnu Hendrikson Ekstreempark Akwakat 13:07:59.00
20:11
+01:35:41