Koht Koht klassis Klass Stardinr Riik Võistlejad Võistkond Aeg / Kell Kaotus
võitjale
1 1 K2MEN 773 LTU Jonas Ragauskas, Juozas Gurevicius Yris 08:08:43.70
15:12
2 2 K2MEN 828 EST Jörgen Kard, Martin Nordstrand Tahe Outdoors/Outlife 08:14:35.80
15:18
+00:05:52
2 2 K2MEN 820 EST Andres Kaju, Indrek Kermon Tahe Outdoors/Rehvid Pluss 08:14:35.80
15:18
+00:05:52
4 4 K2MEN 278 POL Piotr Rosada, Michal Zielski CANOA CLUB 08:23:51.70
15:27
+00:15:08
5 1 K1MEN 693 LTU Arunas Dubauskas Giedra 08:31:01.50
15:35
+00:22:18
6 5 K2MEN 827 EST Truls Aabol, Jørgen Aukland Tahe Outdoors/Olympia Sport 09:00:05.60
16:04
+00:51:22
7 1 C2MEN 851 EST Joosep Karlson, Andreas Baum Möhk & Tölpa (Eesti Aerutamiskoondis) 09:08:29.00
16:12
+00:59:46
8 1 K2MIX 502 EST Ülar Roose, Merike Rahnik R&R 09:09:42.00
16:13
+01:00:59
9 6 K2MEN 245 EST Timo Vares, Jaan Kallak Roadservice 09:16:30.90
16:20
+01:07:47
10 7 K2MEN 271 EST Rasmus Lelumees, Toomas Lelumees 09:19:38.70
16:23
+01:10:55
11 8 K2MEN 140 EST Teet Vähesoo, Kristo Sepp Mehed Piritalt 09:21:36.70
16:25
+01:12:53
12 9 K2MEN 742 FIN Heikki Hihnala, Markku Savolainen 09:24:18.90
16:28
+01:15:35
13 1 C2MIX 733 FIN Kaisu Soivio, Jaakko Soivio O M J A K O N 09:29:19.40
16:33
+01:20:36
14 2 K2MIX 69 LAT Ilze Balode, Janis Saulitis labadruka.lv 09:32:17.80
16:36
+01:23:34
15 2 K1MEN 511 RUS Igor Lychev Dragon-Sankt-Peterburg 09:37:15.30
16:41
+01:28:32
16 3 K2MIX 575 FIN Henrika Backlund, Petri Forsman Porkkala Swimrun 09:39:04.40
16:43
+01:30:21
17 10 K2MEN 824 EST Billy Toomla, Holger Tasane Tahe Outdoors/Boats and Motors 09:46:44.40
16:50
+01:38:01
18 3 K1MEN 158 EST Hannes Tähtsalu Diskokuul 09:47:43.40
16:51
+01:39:00
19 11 K2MEN 284 LTU Tomas Abaliksta, Simantas Mazeikis REGATA 09:48:36.80
16:52
+01:39:53
20 4 K1MEN 829 EST Fredrik Wangler Tahe Outdoors/Outlife 09:48:49.90
16:52
+01:40:06
21 4 K2MIX 788 EST Haiko Käärik, Greta Silberg Käärik Aix Team 09:54:16.10
16:58
+01:45:33
22 12 K2MEN 540 EST Ain Allas, Martin Rist Viljandi Aerutamisklubi lekkiv "Mannerg" 09:57:34.90
17:01
+01:48:51
23 5 K1MEN 133 LAT Linards Volks VSA 10:01:59.30
17:05
+01:53:16
24 13 K2MEN 319 EST Üllar Plangi, Reiko Zäär Wõrokad 10:06:27.10
17:10
+01:57:44
25 6 K1MEN 848 EST Margus Reimann Reimann Retked 10:07:56.60
17:11
+01:59:13
26 14 K2MEN 134 EST Ahti Reinup, Indrek Alas Ehast Koiduni 10:11:37.50
17:15
+02:02:54
27 7 K1MEN 244 EST Rasmus Kerge Vennad Kerged 10:14:35.00
17:18
+02:05:52
28 2 C2MEN 789 LAT Martins Zviedris, Jänis Balodis 2Martins 10:17:52.30
17:21
+02:09:09
29 8 K1MEN 115 EST Sixten Kerge Vesilik 10:19:09.60
17:23
+02:10:26
30 15 K2MEN 295 EST Mairo Alumaa, Marko Alumaa Vennad Alumaad 10:24:20.10
17:28
+02:15:37
31 9 K1MEN 438 LAT Edgars Purvins airesana.lv 10:25:48.60
17:29
+02:17:05
32 3 C2MEN 682 LAT Jurijs Seleznovs, Jevgenijs Blazevics LATVIAN CANOE 10:26:17.30
17:30
+02:17:34
33 4 C2MEN 153 EST Siim Väli, Kaupo Vallik Kiire ja vihane 10:29:30.80
17:33
+02:20:47
34 16 K2MEN 466 EST Dan Hüvonen, Kristian Sülluste Micromootor 10:37:50.90
17:41
+02:29:07
35 10 K1MEN 866 RUS Sergey Kovshar 10:38:31.80
17:42
+02:29:48
36 17 K2MEN 200 EST Lauri Mäe, Hendrik Veevo Adrenaliinisüst 10:39:47.70
17:43
+02:31:04
37 11 K1MEN 699 LAT Oskars Galzons NAGELMUIZA 10:40:51.60
17:44
+02:32:08
38 18 K2MEN 528 EST Martin Arpo, Franek Persidski Ronga Tehvan 10:42:04.80
17:46
+02:33:21
39 19 K2MEN 225 EST Toomas Maask, Henry Maask 10:43:03.00
17:47
+02:34:20
40 5 C2MEN 640 EST Mikk Köösel, Siim Ojaver Priima-Greta 10:45:10.30
17:49
+02:36:27
41 20 K2MEN 11 EST Lembit Laas, Anti Eelmets 10:47:23.30
17:51
+02:38:40
42 1 SUP_MEN 155 LAT Andris Bisnieks SuP Bomaria 10:47:57.60
17:51
+02:39:14
43 6 C2MEN 215 EST Madis Vitsut, Mihkel Vitsut V-2 10:48:48.80
17:52
+02:40:05
44 21 K2MEN 91 EST Tiit Koel, Urmas Alp matkakeskus.eu 10:48:54.60
17:52
+02:40:11
45 5 K2MIX 537 LAT Sigita Vace, Matiss Vecvagaris ultrataka.lv/eng 10:48:59.30
17:52
+02:40:16
46 22 K2MEN 94 EST Tarmo Siimsaare, Jüri Joonas Shortcut 10:53:05.20
17:57
+02:44:22
47 6 K2MIX 411 EST Merike Meriküla, Priit Randpõld Päike 10:53:30.80
17:57
+02:44:47
48 12 K1MEN 291 POL Tubiszewski Jacek HERLOCK TEAM 10:54:06.40
17:58
+02:45:23
49 23 K2MEN 5 EST Jaanus Moorits, Heiko Eesalu Kukemuna 10:54:33.40
17:58
+02:45:50
50 13 K1MEN 417 EST Arvi Mikk Elering 10:54:59.60
17:58
+02:46:16
51 24 K2MEN 160 EST Martin Niinepuu, Kuldar Mark Mortsellaator 10:55:15.10
17:59
+02:46:32
52 14 K1MEN 75 LTU Andrius Lavrinovicius Almeca 10:57:17.50
18:01
+02:48:34
53 15 K1MEN 3 LAT Ilmars Ostrovskis LATGOLS 10:58:23.80
18:02
+02:49:40
54 16 K1MEN 159 EST Toomas Verro Robinson 10:59:08.50
18:03
+02:50:25
55 25 K2MEN 850 EST Ivar Hütt, Rasmus Hütt Reimann Retked 10:59:13.40
18:03
+02:50:30
56 17 K1MEN 705 EST Andrei Boginski lainemurdja2 10:59:14.80
18:03
+02:50:31
57 7 C2MEN 28 EST Viljar Sinimeri, Ott Väli Kiili Kanuu 2 - Kergem, Kiirem, Vihasem 10:59:19.70
18:03
+02:50:36
58 18 K1MEN 388 POL Andrzej Kosiol WKW Wiadrus 10:59:50.10
18:03
+02:51:07
59 26 K2MEN 246 EST Erkki Raja, Neeme Porro 11:01:24.40
18:05
+02:52:41
60 27 K2MEN 137 EST Mihkel Luigas, Robin Lilleorg Võidujoove! 11:02:20.20
18:06
+02:53:37
61 19 K1MEN 849 EST Siim Sildnik Reimann Retked 11:03:30.60
18:07
+02:54:47
62 28 K2MEN 83 EST Ott Palu, Vahur Palu Peen Pauliine 11:04:55.30
18:08
+02:56:12
63 29 K2MEN 262 EST Martin Pedai, Assar Jõepera Kiirrong 11:05:41.30
18:09
+02:56:58
64 30 K2MEN 164 EST Heldur Kodres, Taavi Lindsalu Mulk Ja Seto 11:05:55.80
18:09
+02:57:12
65 31 K2MEN 237 EST Rain Kivimägi, Karl-Andres Peärnberg Goodzy 11:06:14.90
18:10
+02:57:31
66 20 K1MEN 135 EST Aivar Arike Kormoran Kayak 11:06:34.00
18:10
+02:57:51
67 21 K1MEN 12 EST Imre Poom Aidu Veespordikeskus 11:06:35.30
18:10
+02:57:52
68 22 K1MEN 251 EST Rain Unga Unga 11:07:20.90
18:11
+02:58:37
69 1 K1WOM 687 EST Linda Tetsmann 360 KRAADI 11:09:07.90
18:13
+03:00:24
70 23 K1MEN 95 EST Märt Turu Grööni kubjas 11:09:59.20
18:13
+03:01:16
71 32 K2MEN 121 EST Andres Kalle, Villu Ant Pouch RZ 11:11:38.30
18:15
+03:02:55
72 24 K1MEN 823 EST Kristjan Puusild Tahe Outdoors/Elujooks 11:11:40.70
18:15
+03:02:57
73 25 K1MEN 26 EST Hannes Kase 11:11:55.20
18:15
+03:03:12
74 7 K2MIX 119 LAT Inta Krumina, Girts Sarja MAUCIENS 11:14:19.00
18:18
+03:05:36
75 33 K2MEN 16 EST Oliver Põder, Rauno Vijar Sir Autorent 11:15:07.20
18:19
+03:06:24
76 26 K1MEN 565 EST Erkki Lindepuu PahutPart 11:18:35.80
18:22
+03:09:52
77 27 K1MEN 182 LTU Vilimas Varanavicius 11:19:56.00
18:23
+03:11:13
78 8 K2MIX 796 EST Randy Korb, Pilvi-heli Vettik Setu 11:20:25.40
18:24
+03:11:42
79 8 C2MEN 475 EST Marko Runthal, Vahur Parrol das Boot 11:20:39.00
18:24
+03:11:56
80 28 K1MEN 834 EST Matthias Karlsson Tahe Outdoors/Vättern Kajak 11:21:38.60
18:25
+03:12:55
81 9 C2MEN 189 EST Priit Punapart, Andrus Bombul Sakret 11:23:11.10
18:27
+03:14:28
82 34 K2MEN 228 EST Meelis Viirma, Einar Kivisalu Koomaklubi 11:23:23.70
18:27
+03:14:40
83 29 K1MEN 48 EST Ivo Linask SHRIKE1 11:23:31.30
18:27
+03:14:48
84 30 K1MEN 514 EST Urmet Ilves 11:23:47.40
18:27
+03:15:04
85 31 K1MEN 800 EST Tanel Kukk Saarlane 11:26:00.80
18:30
+03:17:17
86 32 K1MEN 836 EST Erkki Kolossov Tahe Outdoors 5 11:26:08.50
18:30
+03:17:25
87 2 C2MIX 151 EST Maili Kahu, Vahur Kahu Säärane Mulk 11:26:13.40
18:30
+03:17:30
88 35 K2MEN 277 EST Anto Laarmaa, Mihkel Kõiv Kurvis Kummuli 11:26:30.60
18:30
+03:17:47
89 36 K2MEN 345 LTU Dainius Pasninas, Aurimas Gabe LUMO 11:30:46.10
18:34
+03:22:03
90 33 K1MEN 24 EST Aivar Tikerberi suurtix 11:30:50.10
18:34
+03:22:07
91 37 K2MEN 266 EST Risto Bristol, Taavet Bristol Bristol & Bristol 11:31:06.80
18:35
+03:22:23
92 38 K2MEN 19 EST Alo Lõoke, Raul Olle SK Toonus/Sparta/Eesti Terviserajad 11:31:35.40
18:35
+03:22:52
93 39 K2MEN 253 EST Taavi Hindrikson, Hendrik Küün Wermo AS 11:32:09.10
18:36
+03:23:26
94 1 WTB 821 EST Tarmo Mõttus Vigurivänt 11:32:18.70
18:36
+03:23:35
95 40 K2MEN 455 EST Kristjan Koik, Martti Sala SAKO Power 11:34:42.00
18:38
+03:25:59
96 41 K2MEN 768 EST Rivo Randmäe, Raivo Randmäe BHR 11:35:18.30
18:39
+03:26:35
97 42 K2MEN 150 EST Juri Gorohhov, Viktor Merkuljev Karavan 11:35:20.70
18:39
+03:26:37
98 34 K1MEN 110 EST Maa Rott Neljaskordne 11:36:15.2
18:40
+03:27:32
99 1 C1MEN 798 EST Mart Hommik Piusa Ekspress 11:37:31.80
18:41
+03:28:48
100 10 C2MEN 76 EST Are Tints, Are Tallmeister Are² 11:38:13.70
18:42
+03:29:30
101 35 K1MEN 440 EST Rainer Reile 11:39:18.10
18:43
+03:30:35
102 36 K1MEN 424 EST Andrus Soonsein Uus Maa 11:40:38.00
18:44
+03:31:55
103 37 K1MEN 708 EST Toomas Tarve jõekääru 11:41:37.30
18:45
+03:32:54
104 43 K2MEN 638 EST Rain Rohtla, Märt Pakats SMAG 11:43:15.2
18:47
+03:34:32
105 2 SUP_MEN 171 EST Priit Vakmann Kõplaja 11:45:28.70
18:49
+03:36:45
106 1 K2WOM 624 EST Ettie Mikita, Anette Baum Hand roasted 11:45:52.40
18:49
+03:37:09
107 38 K1MEN 7 EST Martin Ilumets EAF 11:46:30.50
18:50
+03:37:47
108 39 K1MEN 261 EST Mihkel Valdma 11:47:00.00
18:51
+03:38:17
109 40 K1MEN 206 EST Janari Jaanso Scoutspataljon 2 11:49:05.00
18:53
+03:40:22
110 44 K2MEN 473 EST Siim Samberk, Joosep Mölder Kuldkalad 11:50:03.80
18:54
+03:41:20
111 41 K1MEN 255 EST Rasmus Rooden Alutaguse Matkaklubi 11:50:27.10
18:54
+03:41:44
112 42 K1MEN 138 EST Karl Oissar Marka 11:51:14.20
18:55
+03:42:31
113 43 K1MEN 98 EST Elar Steinberg kek 11:52:08.60
18:56
+03:43:25
114 44 K1MEN 465 LAT Atis Berzins Free H2O 11:53:20.10
18:57
+03:44:37
115 45 K2MEN 157 EST Kaido Vidder, Tõnu Jõgi Võru linnavalitsus 11:53:38.60
18:57
+03:44:55
116 45 K1MEN 847 EST Mart Reimann Reimann Retked 11:54:03.70
18:58
+03:45:20
117 46 K1MEN 430 EST Margus Salla Timbeco Paadihullud 6 11:54:53.00
18:58
+03:46:10
118 9 K2MIX 227 EST Rene Käsik, Viiu Juurik Suprema Adventure Team 11:55:26.90
18:59
+03:46:43
119 11 C2MEN 669 EST Karry Jallai, Kristo Kolk KIVIKARU 11:57:25.30
19:01
+03:48:42
120 47 K1MEN 93 EST John Innos John I 11:59:46.80
19:03
+03:51:03
121 48 K1MEN 781 EST Ott Maasikas Mari 12:00:01.40
19:04
+03:51:18
122 46 K2MEN 331 EST Olavi Peterson, Anti Tereping Anti&Oll 12:00:23.50
19:04
+03:51:40
123 47 K2MEN 589 EST Mihkel Pihooja, Margus Karu Miku&Maku 12:00:36.60
19:04
+03:51:53
124 12 C2MEN 406 EST Jaanus Kann, Janar Säkk SK Sõukruvi 12:02:24.40
19:06
+03:53:41
125 48 K2MEN 317 EST Martin Jerotski, Jaan Jerotski Allavoolu 12:04:08.40
19:08
+03:55:25
126 49 K2MEN 57 EST Lauri Juhan Liivamägi, Edgar Sepp Ilmäraeksimatud 12:07:26.20
19:11
+03:58:43
127 50 K2MEN 264 EST Tõnu Idavain, Mattias Idavain Isa ja poeg 12:07:42.50
19:11
+03:58:59
128 49 K1MEN 379 EST Mihkel Annilo 12:07:55.20
19:11
+03:59:12
129 51 K2MEN 831 EST Raul Saks, Marek Pohla Tahe Outdoors 1 12:08:26.70
19:12
+03:59:43
130 52 K2MEN 413 RUS Alexander Nesterenko, Victor Savinov The Northern Way 12:09:05.40
19:13
+04:00:22
131 13 C2MEN 474 EST Raul Koha, Priit Koha craftsline 12:09:22.10
19:13
+04:00:39
132 50 K1MEN 86 EST Tõnis Kümnik #10 12:09:42.40
19:13
+04:00:59
133 14 C2MEN 371 EST Kert Lillemäe, Erko Vaher Team Volvo Trucks 12:09:45.50
19:13
+04:01:02
134 51 K1MEN 864 EST Fred Viirmaa Ave 12:11:20.10
19:15
+04:02:37
135 15 C2MEN 87 EST Freddy Tints, Siim Tiitus 12:11:42.70
19:15
+04:02:59
136 53 K2MEN 810 EST Karl Rõõm, Rainer Vidder 12:12:03.10
19:16
+04:03:20
137 2 K1WOM 70 LAT Anete Poshiva-Bunkovska 12:12:27.40
19:16
+04:03:44
138 52 K1MEN 185 EST Tiit Ojasoo Ariel 1 12:13:08.60
19:17
+04:04:25
139 3 C2MIX 219 EST Enno Hansson, Kaire Pihelgas lainemurdjad 12:15:56.00
19:19
+04:07:13
140 54 K2MEN 80 EST Priit Junkin, Marko Greenbaum Nautilus OZ 12:16:54.20
19:20
+04:08:11
141 53 K1MEN 442 FIN Esa Rahunen Kesälahden melojat 12:17:02.10
19:21
+04:08:19
142 16 C2MEN 77 EST Jüri Kliimask, Indrek Jõesaar 12:17:05.60
19:21
+04:08:22
143 54 K1MEN 20 EST Andrus Kaldma ammon 12:18:02.40
19:22
+04:09:19
144 55 K2MEN 270 EST Marko Kullapere, Tarvo Kullapere Vilsandi Poisid, www.islander.ee 12:18:21.70
19:22
+04:09:38
145 56 K2MEN 770 LAT Lauris Bukovskis, Martins Grandans Ondatra Z 12:18:44.10
19:22
+04:10:01
146 3 SUP_MEN 659 EST Valde Viiding Hang Loose 12:19:06.30
19:23
+04:10:23
147 3 K1WOM 469 EST Margit Viilep Kratt 12:19:38.40
19:23
+04:10:55
148 55 K1MEN 556 EST Erik Tammsoo Raasikukrahvid 12:20:20.50
19:24
+04:11:37
149 56 K1MEN 842 EST Tõnis Kaasik TonisfromEstonis 12:20:45.40
19:24
+04:12:02
150 17 C2MEN 526 EST Jaanus Tera, Janar Alamäe J & J 12:20:48.40
19:24
+04:12:05
151 10 K2MIX 187 EST Tanel Käär, Karin Jõgi Raisk 12:22:10.60
19:26
+04:13:27
152 57 K1MEN 106 POL Sylwester Wojtkiewicz Herlock Team 12:23:12.90
19:27
+04:14:29
153 57 K2MEN 123 EST Valdo Hälvin, Priit Lillemets Scoutspataljon 1 12:24:03.30
19:28
+04:15:20
154 58 K1MEN 837 EST Seren Mühala Tahe Outdoors 6 12:24:14.30
19:28
+04:15:31
155 4 C2MIX 380 EST Madis Mürk, Christina Luhamets CM 12:25:55.30
19:29
+04:17:12
156 59 K1MEN 382 EST Priit Avarmaa Välk 12:26:53.30
19:30
+04:18:10
157 18 C2MEN 30 EST Tormi Trumsi, Rait Kivisild Mõeldud tehtud! 12:27:11.10
19:31
+04:18:28
158 19 C2MEN 667 EST Jürgen Arund, Fred Viidul Mustikale 12:29:48.80
19:33
+04:21:05
159 60 K1MEN 10 EST Allan Vainumets LakiAuto1 12:30:20.40
19:34
+04:21:37
160 5 C2MIX 100 EST Riika Ploompuu, Ilmar Raap Tosin 12:30:32.30
19:34
+04:21:49
161 61 K1MEN 250 EST Kalver Kukk 12:30:49.20
19:34
+04:22:06
162 62 K1MEN 488 EST Priit Veeroja TeamMooska 12:31:56.80
19:35
+04:23:13
163 63 K1MEN 577 EST Madis Tamela trimensioon 12:32:32.80
19:36
+04:23:49
164 11 K2MIX 326 EST Kadri Saal, Seido Suija 12:32:35.40
19:36
+04:23:52
165 20 C2MEN 166 EST Kaido Heimo, Janek Mähar Lendav Konn 12:32:43.20
19:36
+04:24:00
166 12 K2MIX 139 EST Piia Narusberg, Albert Reynaste Palukaklubi 12:33:28.50
19:37
+04:24:45
167 58 K2MEN 865 EST Kuldar Allikat, Peeter Matson Dag 12:34:14.80
19:38
+04:25:31
168 1 RAFT 332 EST Unno Niit, Rando Treimuth, Jaanus Pruuli, Risto Tõniste, Kalmer Valtin, Kaarel Mäesalu, Karmo Põder, Heini Põder, Jaanus Kala Mayday, mayday püüa. 12:34:29.50
19:38
+04:25:46
169 59 K2MEN 786 EST Roland Truus, Priit Valk Elektrikud 12:36:17.80
19:40
+04:27:34
170 21 C2MEN 458 EST Lauri Sepp, Rain Nirgi Sepp&Skaut 12:36:52.40
19:40
+04:28:09
171 60 K2MEN 45 EST Taavi Valgmäe, Jürgo Jartsev-Moont Mitte Muhvigi 12:39:03.90
19:43
+04:30:20
172 22 C2MEN 519 EST Ilo Toom, Erki Tuik Noora 12:39:06.70
19:43
+04:30:23
173 23 C2MEN 739 EST Timo Savioja, Peep Kaljuvee Tassa sõuat, kaugele jõuat! 12:40:09.60
19:44
+04:31:26
174 61 K2MEN 65 EST Heigo-Elmar Vahesaar, Tauri-viljar Vahesaar GIBBON 12:40:59.00
19:44
+04:32:16
175 2 RAFT 408 EST Mihkel Ojamets, Rando Raudsepp, Mattias Puusepp, Jarmo Oberst, Aimar Hussar, Siim Kimask Kündja Spordiklubi 1 12:41:07.90
19:45
+04:32:24
176 64 K1MEN 125 EST Anto Liivat Anto Liivat 12:42:18.90
19:46
+04:33:35
177 65 K1MEN 124 EST Erkki Pärna Erkki Pärna 12:42:24.20
19:46
+04:33:41
178 66 K1MEN 860 LAT Miks Gerulis Southwestern 12:42:34.50
19:46
+04:33:51
179 62 K2MEN 258 EST Raivo Rohtla, Vallo Saar 12 tundi 12:42:40.50
19:46
+04:33:57
180 24 C2MEN 459 EST Martin Nurme, Enriko Tooding Redneck Booze Crew 12:43:20.70
19:47
+04:34:37
181 25 C2MEN 260 EST Rivo Miilmaa, Olev Oolup Surveproff 12:46:09.10
19:50
+04:37:26
182 6 C2MIX 846 EST Helin Kumm, Hindrek Kumm Nagu esimene kord 12:46:49.10
19:50
+04:38:06
183 67 K1MEN 422 EST Ragmar Riismaa mater aquarum 12:47:45.80
19:51
+04:39:02
184 1 C2WOM 487 EST Mariann Sulg, Eleri Hirv Geniaalne Superkonn 12:47:49.10
19:51
+04:39:06
185 26 C2MEN 216 EST Kaupo Eliste, Ülo Veddel Weddeliku Tiheduse Eksperiment 12:48:36.90
19:52
+04:39:53
186 27 C2MEN 722 EST Aigar Raidma, Marko Iganus Päris ergomeeter! 12:48:38.60
19:52
+04:39:55
187 63 K2MEN 46 EST Ahto Meri, Kaido Linde Riivitud porgand 12:49:55.80
19:53
+04:41:12
188 7 C2MIX 306 EST Marju Parv, Andres Parv Paid Parved 12:50:31.00
19:54
+04:41:48
189 3 RAFT 656 EST Anar Liivamägi, Meelis Schmidt, Ragnar Palm, Allan Riisenberg, Gerrit Ziugand, Rainer Kreek Kae kos mütvä! 12:50:54.00
19:54
+04:42:11
190 28 C2MEN 686 EST Rait Hutrov, Priit Raudkivi Noored Herefordid 12:51:37.40
19:55
+04:42:54
191 29 C2MEN 541 EST Villu Zirnask, Aivar Luud Go Reisiajakiri 12:53:11.20
19:57
+04:44:28
192 30 C2MEN 552 EST Martin Heintalu, Raino Tarbe Kivipurustaja 12:54:39.30
19:58
+04:45:56
193 68 K1MEN 178 EST Ivar Frantsuzov FRANOVARSIIT 12:55:39.00
19:59
+04:46:56
194 69 K1MEN 37 EST Marko Valdre Laki2 12:56:19.90
20:00
+04:47:36
195 70 K1MEN 127 EST Lembit Uudsemaa SK Pirita 12:56:38.60
20:00
+04:47:55
196 64 K2MEN 486 EST Margus Miller, Siim Tammer Tölpa 12:57:36.50
20:01
+04:48:53
197 65 K2MEN 825 EST Madis Mägi, Klaus Treimann Tahe Outdoors/Hausers 12:57:47.50
20:01
+04:49:04
198 71 K1MEN 830 EST Toomas Erik Tahe Outdoors 2 12:57:52.50
20:01
+04:49:09
199 4 K1WOM 120 LAT Ieva Vitina Regina Ezera 12:58:22.90
20:02
+04:49:39
200 72 K1MEN 843 EST Janar Pilvet 13:00:46.80
20:04
+04:52:03
201 66 K2MEN 404 EST Kennart Saaremäe, Janno Pallotedder Jorgan Vöörmanni nimeline Tartu akadeemiline spo 13:00:57.50
20:04
+04:52:14
202 67 K2MEN 833 EST Holger Kloß, Falko Bremer Tahe Outdoors/Der Aussteiger 13:01:41.10
20:05
+04:52:58
203 68 K2MEN 680 EST Alvar Ploom, Anti Tara Mehed Kajakil 13:02:15.70
20:06
+04:53:32
204 2 K2WOM 167 RUS Daria Kessel, Elena Iakovleva NATASHA 13:02:41.70
20:06
+04:53:58
205 31 C2MEN 764 EST Siim Vislapuu, Mait Raha DRP Auto 13:02:59.20
20:06
+04:54:16
206 73 K1MEN 755 EST Andres Lelov HedonSPA 13:03:10.20
20:07
+04:54:27
207 3 K2WOM 89 EST Liisa Põllumaa, Hanna Maran Pingeprii 13:03:16.80
20:07
+04:54:33
208 69 K2MEN 598 EST Martin Kristerson, Endriko Lindeberg UpSteam 13:03:39.10
20:07
+04:54:56
209 32 C2MEN 334 EST Reigo Mägi, Toomas Kimsen BaltiC 13:04:12.90
20:08
+04:55:29
210 33 C2MEN 700 EST Tavo Uibu, Tarmo Moora sõukruvi 13:04:51.80
20:08
+04:56:08
211 70 K2MEN 564 EST Oskar Kilk, Märt Raudvee Oskar ja Märt 13:05:17.50
20:09
+04:56:34
212 71 K2MEN 665 EST Mart Moora, Ahto Sooaru CoreGrow Adventure 13:06:05.40
20:10
+04:57:22
213 34 C2MEN 275 EST Tauri Hainsoo, Maido Mustimets Tauri - Mauri 13:06:44.80
20:10
+04:58:01
214 35 C2MEN 854 EST Oleg Aruvald, Aare Eiche Haanja 2 13:06:49.10
20:10
+04:58:06
215 72 K2MEN 112 EST Jaanus Mägi, Tauri Okas Elukogenematud 13:07:36.20
20:11
+04:58:53
216 74 K1MEN 177 EST Kaido Kuusiku Jõeröövlid solo 13:07:53.40
20:11
+04:59:10
217 2 WTB 130 EST Tõnu Hendrikson Ekstreempark Akwakat 13:07:59.00
20:11
+04:59:16
218 75 K1MEN 576 EST Siim Kannistu 13:08:38.20
20:12
+04:59:55
219 73 K2MEN 835 EST Joonas Maanurm, Boriss Burkov Tahe Outdoors 4 13:08:41.40
20:12
+04:59:58
220 36 C2MEN 709 EST Peeter Hendrikson, Väino Ellamik Pehmod 13:08:53.40
20:12
+05:00:10
221 1 K3MIX 176 EST Jako Laanemägi, Regina Soop, Silver Seepter JAKO30 13:09:17.80
20:13
+05:00:34
222 74 K2MEN 62 EST Meelis Moorits, Margus Moorits Sinimütsike 13:09:46.50
20:13
+05:01:03
223 75 K2MEN 704 EST Erki Rudi, Rünno Pusa Majaka Kajakad 13:10:10.90
20:14
+05:01:27
224 76 K1MEN 596 EST Illimar Erm Illimar Erm 13:11:10.50
20:15
+05:02:27
225 77 K1MEN 696 EST Janel Miljand Kanuutaja 13:12:24.50
20:16
+05:03:41
226 78 K1MEN 400 RUS Aleksey Zelinskiy Saint Petersburg 13:13:55.70
20:17
+05:05:12
227 4 RAFT 263 EST Mati Kure, Romet Palmik, Tauno Rannaste, Tanel Talvik, Teet Tali, Kaido Sing Jõujaam 13:14:09.30
20:18
+05:05:26
228 4 SUP_MEN 443 RUS Konstantin Korovin OCS 13:14:46.90
20:18
+05:06:03
229 37 C2MEN 445 EST Eik Rullingo, Elmo Räbus Kalamees ja Kaablikutt 13:14:55.70
20:18
+05:06:12
230 38 C2MEN 728 EST Taavet Tamm, Rivo Perm Eesti Sõudeeliit 13:16:00.00
20:20
+05:07:17
231 39 C2MEN 649 EST Kaupo Kaljumets, Rivo Jänes Põhjagaasiga 13:16:34.60
20:20
+05:07:51
232 40 C2MEN 530 EST Ranno Suits, Marko Mätas Karupüksid 13:17:41.40
20:21
+05:08:58
233 79 K1MEN 645 EST Tarvo Liik 13:17:46.40
20:21
+05:09:03
234 41 C2MEN 648 EST Martin Rohtsalu, Erik Elmanovit? Ise tean kuidas puhkan 13:18:31.60
20:22
+05:09:48
235 42 C2MEN 630 EST Madis Kängsep, Tarvi Kendaru Mõigu KEK 13:19:16.10
20:23
+05:10:33
236 5 K1WOM 218 RUS Galina Pashchenko FINWAY 13:21:07.20
20:25
+05:12:24
237 80 K1MEN 217 RUS Gennady Pashchenko FINWAY 13:21:14.00
20:25
+05:12:31
238 76 K2MEN 643 EST Glen Laks, Indrek Vilbiks Tiskre 13:24:26.40
20:28
+05:15:43
239 43 C2MEN 1 EST Vilmar Paats, Oliver Peets 100 ja seened 13:24:44.60
20:28
+05:16:01
240 5 SUP_MEN 717 EST Ivari Järvekald SIC Estonia 13:24:46.20
20:28
+05:16:03
241 77 K2MEN 813 EST Vahur Vahemets, Raido Martinson MereHunt 13:25:58.20
20:29
+05:17:15
242 44 C2MEN 792 EST Mati Laur, Aleksander Varikov porgandid 13:26:41.80
20:30
+05:17:58
243 45 C2MEN 550 EST Kurmet Ossip, Taavi Kula Leevi 1 13:27:53.50
20:31
+05:19:10
244 46 C2MEN 196 EST Tauno Antsmäe, Hannes Kadak RGB 13:28:04.00
20:32
+05:19:21
245 2 C2WOM 172 EST Signe Kaasik, Rita Kivila Jägernaised 13:28:33.60
20:32
+05:19:50
246 47 C2MEN 61 EST Rein Raikna, Riho Tarbe 13:28:59.40
20:32
+05:20:16
247 6 SUP_MEN 122 LAT Kristaps Salens SROKA Latvia 13:29:12.80
20:33
+05:20:29
248 48 C2MEN 397 EST Kimm Lauk, Rene Kikas metek 13:29:59.10
20:33
+05:21:16
249 78 K2MEN 203 EST Joonas Poom, Janno Solna Kivikas ja Jonn 13:30:33.10
20:34
+05:21:50
250 13 K2MIX 55 EST Urmo Ustav, Elise Ustav Ustav 13:30:36.80
20:34
+05:21:53
251 81 K1MEN 838 EST Margus Mäe Tahe Outdoors 7 13:31:38.30
20:35
+05:22:55
252 82 K1MEN 495 RUS Boris Malakhov Chechaquo Pax 13:32:01.40
20:36
+05:23:18
253 49 C2MEN 451 EST Margus Koger, Lauri Koger Jawa 2 13:32:05.60
20:36
+05:23:22
254 79 K2MEN 191 EST Martin Rakver, Meelis Nopri GoWithTheFlow 13:32:23.90
20:36
+05:23:40
255 8 C2MIX 512 EST Kelli Koha, Mehis Täpp TäppKoha 13:32:26.40
20:36
+05:23:43
256 80 K2MEN 15 EST Martin Ruudi, Keit Nurga Nelson 13:32:29.10
20:36
+05:23:46
257 50 C2MEN 621 EST Meelis Laks, Meelis Peetris Meelismehed 13:32:37.00
20:36
+05:23:54
258 83 K1MEN 425 EST Siim Leisalu Timbeco Paadihullud 1 13:33:41.10
20:37
+05:24:58
259 81 K2MEN 338 EST Mart Keerutaja, Andrus Eiser SK Jalavihmamets 13:34:11.40
20:38
+05:25:28
260 51 C2MEN 381 EST Anno Tarvis, Riho Rebane RihAnnO 13:34:48.30
20:38
+05:26:05
261 52 C2MEN 36 EST Viljar Semevsky, Lauri Semevsky Semmid 13:35:07.00
20:39
+05:26:24
262 53 C2MEN 721 EST Helar Kallastu, Tanel Kallastu Hilbavennad 13:35:26.60
20:39
+05:26:43
263 54 C2MEN 804 EST Andris Graudin, Rene Palmiste Stay Strong 13:35:41.50
20:39
+05:26:58
264 5 RAFT 222 EST Alo Viira, Taisto Janter, Argo Ladva, Arvo Astla, Sten Maask, Tarmo Truup Sometimes lose always win 13:35:56.40
20:39
+05:27:13
265 55 C2MEN 337 EST Ilo Rannu, Jürgo Vahtra Kitman Thulema 13:39:10.90
20:43
+05:30:27
266 84 K1MEN 650 EST Gunnar Saloste Team Wafi solo 13:39:18.80
20:43
+05:30:35
267 9 C2MIX 102 EST Liis Luigelaht, Marko Toon 13:39:59.40
20:43
+05:31:16
268 82 K2MEN 637 EST Talis Kink, Viljar Kallaste Lainelemb 13:41:56.00
20:45
+05:33:13
269 83 K2MEN 508 EST Janno Surva, Olav Surva Taimen 2 13:42:18.80
20:46
+05:33:35
270 1 C4MEN 622 EST Edgar Hamburg, Tõnis Paara, Paul Jaakson, Carel Kivimaa Shäsn For And Pidõsh Faiter 13:42:46.30
20:46
+05:34:03
271 56 C2MEN 749 EST Hardi Piiroja, Raul Kalbus Spetsialistid 13:43:22.90
20:47
+05:34:39
272 14 K2MIX 114 EST Martin Kreek, Kairi Kreek Neli Kreeki 13:43:59.50
20:47
+05:35:16
273 57 C2MEN 226 EST Rein Lehtmets, Sergiy Syeryakov UKR-EST Marine 13:44:28.40
20:48
+05:35:45
274 84 K2MEN 697 EST Marko Virkunen, Andrus Jaamul Kraken 13:45:20.90
20:49
+05:36:37
275 85 K1MEN 439 EST Andrus Pirso Merganser 13:45:31.60
20:49
+05:36:48
276 58 C2MEN 233 EST Valdo Käos, Toivo Varrik Kaugsõidu Kaptenid 2 13:45:48.90
20:49
+05:37:05
277 59 C2MEN 283 EST Alar Peek, Marko Murro Viru-Nigula Spordiklubi 13:47:58.20
20:51
+05:39:15
278 7 SUP_MEN 479 LAT Aleksandrs Ballods SROKA Latvia 13:49:23.80
20:53
+05:40:40
279 8 SUP_MEN 711 EST Mati Link Seisuaerutaja 13:51:02.90
20:55
+05:42:19
280 60 C2MEN 651 EST Siim Boitsov, Tarmo Tohv Vesivanad 13:51:16.30
20:55
+05:42:33
281 61 C2MEN 405 EST Oskar Lipping, Karl-Martin Voovere Sõudjad Aeruga 13:51:50.00
20:55
+05:43:07
282 85 K2MEN 162 EST Märt Vuks, Kaarel Kalkun Jaanikad 13:54:09.90
20:58
+05:45:26
283 3 C2WOM 259 EST Meeli Laos, Liisi Laos 13:55:49.80
20:59
+05:47:06
284 86 K2MEN 666 EST Taimar Ala, Heiko Heitur Kõrbehunt 13:56:17.20
21:00
+05:47:34
285 87 K2MEN 647 EST Kert Karelson, Siim Jõeväli Team WAFI 13:56:34.20
21:00
+05:47:51
286 86 K1MEN 503 EST Anti Einpaul Asüst 13:57:20.70
21:01
+05:48:37
287 87 K1MEN 362 EST Martin Korb Mix Team 13:57:58.00
21:01
+05:49:15
288 88 K2MEN 318 EST Kaspar Põder, Tõnu Niilo Valge Põder & Nilchinsky 13:58:55.70
21:02
+05:50:12
289 62 C2MEN 642 LAT Sandis Nete, Ziedonis Zalits KOKAMATNIEKS LV 14:01:14.70
21:05
+05:52:31
290 4 K2WOM 839 EST Janely Leemets, Klaarika Lopsik Tahe Outdoors 8 14:01:30.10
21:05
+05:52:47
291 6 RAFT 304 EST Alo Mõrd, Erko Võsu, Teet Ristioja, Andres Raava, Eino Variksaar, Janis Zirk 14:01:35.00
21:05
+05:52:52
292 89 K2MEN 718 EST Veiko Hintsov, Mikk Kalamees Kalalaev 14:02:34.10
21:06
+05:53:51
293 9 SUP_MEN 385 EST Jaan Koolmeister KapsaSUP 14:03:59.10
21:07
+05:55:16
294 10 C2MIX 726 EST Jaan Kübarsepp, Ehtel Taevere Vandersellid 14:04:04.40
21:08
+05:55:21
295 15 K2MIX 58 EST Indrek Luik, Kaidi Luik CrossFit I&M 14:04:15.30
21:08
+05:55:32
296 11 C2MIX 309 EST Lilli Rello, Siim Rello veetee.ee 14:05:23.20
21:09
+05:56:40
297 63 C2MEN 812 EST Olav Raagmaa, Eiko Laine Coobaz 14:06:37.80
21:10
+05:57:54
298 90 K2MEN 421 LAT Normunds Voiculis, Andis Skudra JNVZ 14:07:30.70
21:11
+05:58:47
299 91 K2MEN 584 EST Märt Mägi, Kaarel Kümnik Penopano 14:07:51.90
21:11
+05:59:08
300 92 K2MEN 532 EST Valeri Komissarov, Vasily Serov Beavers 14:09:13.70
21:13
+06:00:30
301 93 K2MEN 34 EST Aulo Aasmaa, Lauri Vasko 14:09:18.20
21:13
+06:00:35
302 64 C2MEN 254 EST Valdar Tamm, Taavi Linnus 14:09:46.30
21:13
+06:01:03
303 7 RAFT 116 EST Eiko Jõgi, Aigar Kalk, Karmo Kase, Heikki Sohard, Kalev Kommer, Kaupo Muiste, Tiit Pruuli, Erki Nurm Kagu Elekter 14:11:02.10
21:15
+06:02:19
304 65 C2MEN 72 EST Martin Kruus, Siim Oja Võimas Aer 14:11:17.80
21:15
+06:02:34
305 12 C2MIX 315 EST Ene Pae, Gunnar Pae Ene-Gunn 14:11:55.10
21:15
+06:03:12
306 94 K2MEN 129 EST Marek Vainumäe, Kaarel Paakspuu Tapio & Väinämö 14:12:12.50
21:16
+06:03:29
307 66 C2MEN 170 EST Raido Ruse, Indrek Konno Lahemaa Mereklubi 14:14:24.90
21:18
+06:05:41
308 88 K1MEN 4 EST Priit Külaots . 14:15:25.70
21:19
+06:06:42
309 6 K1WOM 6 EST Raili Luig . 14:15:26.20
21:19
+06:06:43
310 67 C2MEN 616 EST Annes Pilden, Alari Vaher Sangarid 14:16:07.60
21:20
+06:07:24
311 89 K1MEN 427 EST Indrek Tiits Timbeco Paadihullud 3 14:16:16.10
21:20
+06:07:33
312 13 C2MIX 447 EST Andre Kukk, Kristine Haukamägi Värskelt rohelised 14:16:34.20
21:20
+06:07:51
313 16 K2MIX 694 EST Merle Pehk, Meelis Kallus M2 14:17:09.00
21:21
+06:08:26
314 17 K2MIX 197 EST Kati Helmja, Siim Vanahans Suusahullud 14:17:36.80
21:21
+06:08:53
315 10 SUP_MEN 563 RUS Konstantin Byvalyi Sup4u_spb 14:17:41.20
21:21
+06:08:58
316 95 K2MEN 38 EST Kalev Ellervee, Tanel Mäger Perslerwagen III 14:19:21.90
21:23
+06:10:38
317 18 K2MIX 859 EST Priit Purde, Mari Viitmann 14:20:19.40
21:24
+06:11:36
318 68 C2MEN 25 EST Romet Rammo, Raivo Tuul Siit me tuleme 14:21:15.40
21:25
+06:12:32
319 1 SUP_WOM 361 RUS Anastasiya Tseysler REDPADDLERUSSIA 14:21:31.30
21:25
+06:12:48
320 96 K2MEN 52 EST Kristjan Pihus, Martin Lints Epsilon 14:22:13.70
21:26
+06:13:30
321 69 C2MEN 211 EST Madis Maks, Peeter Oranen 14:22:24.80
21:26
+06:13:41
322 8 RAFT 188 EST Priit Madisson, Mihkel Puusepp, Sven Veskioja, Tanel Ilves, Lauri Liivamägi, Jaanus Pedajas 14:23:20.40
21:27
+06:14:37
323 70 C2MEN 386 EST Priit Mõtsmees, Ivar Parmas 720 14:23:35.00
21:27
+06:14:52
324 71 C2MEN 579 EST Karmo Arula, Toomas Rand Anonüümne känguru 14:23:39.50
21:27
+06:14:56
325 97 K2MEN 855 EST Aivo Ilves, Raimo Vildersen 14:24:24.90
21:28
+06:15:41
326 72 C2MEN 141 EST Mihkel Haidak, Teno Anier Aurutajad 14:24:26.20
21:28
+06:15:43
327 98 K2MEN 44 EST Taavi Pentma, Tanel Pentma Max Power 14:24:47.80
21:28
+06:16:04
328 73 C2MEN 336 EST Reino Bürkland, Garrett Kuut Madalsagedustorpeedo 14:25:10.70
21:29
+06:16:27
329 99 K2MEN 73 EST Raul Torga, Jürgen Moor 14:25:27.60
21:29
+06:16:44
330 100 K2MEN 710 EST Madis Madalik, Karel Vähi Paide Svingerite klubi 14:26:14.00
21:30
+06:17:31
331 9 RAFT 265 EST Imre Liivago, Oliver Paasik, Asso Uibo, Siim Valge, Siim Sööt, Aleksandr Stepanov Järjepidevus 14:26:50.40
21:30
+06:18:07
332 74 C2MEN 13 EST Toomas Aul, Tiit Aul Kodusahver 14:27:13.20
21:31
+06:18:30
333 75 C2MEN 617 EST Allar Siiroja, Andrei Koskelainen Märg Kotkas 14:28:16.60
21:32
+06:19:33
334 90 K1MEN 620 EST Revo Koha Lontova 14:28:58.10
21:32
+06:20:15
335 5 K2WOM 23 EST Maali Käbin, Hanna Riive Metaorav 14:30:36.60
21:34
+06:21:53
336 19 K2MIX 816 EST Liina Räli, Remi Neitsov Robi 14:30:39.80
21:34
+06:21:56
337 76 C2MEN 578 EST Keio Arula, Kerdo Arula Kariibi mere piraadid 14:30:49.80
21:34
+06:22:06
338 6 K2WOM 54 EST Karin Raudsalu, Gerli Traus Karin ja Gerli 14:31:06.50
21:35
+06:22:23
339 14 C2MIX 205 EST Lembit Nokkur, Maili Antons 14:32:06.10
21:36
+06:23:23
340 10 RAFT 303 EST Andres Tänav, Raido Nigri, Janno Jürken, Risko Mikson, Marek Sireli, Alar Venne Suursoo Team 14:33:41.40
21:37
+06:24:58
341 77 C2MEN 571 EST Tõnis Tomson, Janno Selter Mullikmäe paadimehed 14:34:01.60
21:38
+06:25:18
342 78 C2MEN 236 EST Timo Piirmann, Priit Laanelepp Vits vette 14:34:15.00
21:38
+06:25:32
343 79 C2MEN 738 EST Maikel Mikson, Oliver Oeselg Põltsamaa/Võru 14:34:26.80
21:38
+06:25:43
344 20 K2MIX 99 EST Anti Roots, Janika Roots MEIE 14:34:47.10
21:38
+06:26:04
345 91 K1MEN 426 EST Oliver Immato Timbeco Paadihullud 2 14:35:59.00
21:39
+06:27:16
346 11 RAFT 267 EST Raino Lilo, Erki Lilo, Rain Jansen, Margus Jansen, Aarne Saar, Elvis Lillevälja, Erkki Tshurkin, Martin Polikarpus, Raino Lilo Haaslava Hundid 14:36:35.30
21:40
+06:27:52
347 101 K2MEN 40 EST Kalle Vaalma, Meelis Nurk Loomad Metsas 14:37:10.70
21:41
+06:28:27
348 15 C2MIX 377 EST Marvi Roosaaar, Silver Konksi Marsil 14:37:33.70
21:41
+06:28:50
349 16 C2MIX 582 EST Vilve Pilv, Rivo-erich Rõigas Täppsportlased 14:37:42.50
21:41
+06:28:59
350 80 C2MEN 142 EST Toivo Kirsip, Lauri Kirsip must panter 14:38:35.60
21:42
+06:29:52
351 102 K2MEN 774 EST Annes Edur, Jaak Käämer 14:40:44.20
21:44
+06:32:01
352 92 K1MEN 186 EST Madis Reinumägi Veel vähem möla 14:41:01.50
21:45
+06:32:18
353 12 RAFT 490 EST Markus Sõmer, Toomas Peedosk, Margus Vi?nakov, Martin Suviste, Marek Täht, Sergei Mestiljainen PABERIVABRIK 14:41:44.30
21:45
+06:33:01
354 103 K2MEN 698 EST Lauri Kummel, Sander Ivarinen Wet Monkeys vol.2 14:41:57.10
21:45
+06:33:14
355 21 K2MIX 9 EST Sulev Ainlo, Liina Ainlo VIHASED ISASED naistega vol 1 14:42:09.80
21:46
+06:33:26
356 81 C2MEN 296 EST Sten Shults, Tarmo Rämmel Kälimehed 14:42:26.10
21:46
+06:33:43
357 82 C2MEN 712 EST Madis Laid, Mihkel Raud Saare Karud 14:44:42.80
21:48
+06:35:59
358 17 C2MIX 85 EST Eliise-Mariin Sepp, Selgur Sepp 14:45:00.90
21:49
+06:36:17
359 7 K1WOM 194 EST Adeele Arnek Nelson 14:45:31.50
21:49
+06:36:48
360 93 K1MEN 193 EST Vahur Leemets Nelson 14:45:45.70
21:49
+06:37:02
361 94 K1MEN 636 EST Ako Truumets Ako 14:46:03.80
21:50
+06:37:20
362 22 K2MIX 60 EST Kaiti Birk, Madis Altermann Inspired SK 14:46:34.00
21:50
+06:37:51
363 95 K1MEN 735 FIN Hannu Teronen Mallasveden Melojat 14:46:42.10
21:50
+06:37:59
364 83 C2MEN 583 EST Janno Pajupuu, Hans Terasmaa Rauast Titanic 14:47:18.10
21:51
+06:38:35
365 104 K2MEN 273 EST Mihkel Jaaniste, Ervin Lõsko Paksud1 14:47:58.90
21:51
+06:39:15
366 84 C2MEN 328 EST Martin Tammejuur, Harry Käsk Huntloc 14:48:32.70
21:52
+06:39:49
367 7 K2WOM 723 EST Anita Hoole, Eela Nossova KEIK 14:49:01.40
21:53
+06:40:18
368 105 K2MEN 136 EST Juks Ojaperv, Veiki Ojaperv Juks Ojaperv / Veiki Ojaperv 14:49:23.40
21:53
+06:40:40
369 8 K2WOM 63 EST Teele Tuuling, Eda Vallimäe 14:50:17.30
21:54
+06:41:34
370 2 C1MEN 384 LAT Gundars Patmalnieks 14:50:28.00
21:54
+06:41:45
371 13 RAFT 64 EST Vambola Leis, Maie Pudersel, Kerstin Kauksi, Annika Rikas, Janar Pilv, Enn Kahri Omaking 14:50:32.30
21:54
+06:41:49
372 106 K2MEN 90 EST Erik Mik, Kaur Vahtrik Märjad Sokid 14:51:02.50
21:55
+06:42:19
373 11 SUP_MEN 489 EST Tõnis Metstak SUNLOVERS 14:51:14.60
21:55
+06:42:31
374 85 C2MEN 323 EST Indrek Palo, Sigmar Kasuk Põlva ANK 14:51:17.50
21:55
+06:42:34
375 18 C2MIX 180 EST Erle Porroson, Steven Plado 14:51:40.60
21:55
+06:42:57
376 86 C2MEN 454 EST Kalle Märks, Alar Asik U-96 14:53:09.90
21:57
+06:44:26
377 87 C2MEN 664 EST Indrek Linde, Siim Rinken Kopsuturse 14:55:22.00
21:59
+06:46:39
378 23 K2MIX 826 EST Argo Mere, Kristiina Kiviselg Tahe Outdoors/Matkasport 14:57:08.70
22:01
+06:48:25
379 107 K2MEN 745 EST Indrek Saar, Sergei Rumjantsev Rum & Island 14:57:14.80
22:01
+06:48:31
380 96 K1MEN 434 EST Janek Mõttus BM 14:58:19.40
22:02
+06:49:36
381 108 K2MEN 81 EST Kristjan Jansons, Sven Sabas FürSabina 14:58:49.70
22:02
+06:50:06
382 88 C2MEN 662 EST Veiko Germann, Robert Raap 14:59:35.50
22:03
+06:50:52
383 109 K2MEN 534 EST Martin Lust, Mario Põld M&M 15:01:02.00
22:05
+06:52:19
384 3 C1MEN 21 FIN Jaakko Mäkikylä Welhonpesa / Hampparit 15:01:09.30
22:05
+06:52:26
385 4 C1MEN 587 FIN Janne Janhunen Jussin Tupa 15:01:21.80
22:05
+06:52:38
386 8 K1WOM 435 EST Liis Kranich LK 15:02:02.10
22:06
+06:53:19
387 89 C2MEN 568 EST Imre Anton, Konstantin Selli Kabetajad 15:02:58.40
22:06
+06:54:15
388 110 K2MEN 661 EST Robert Norak, Kaarel Paabut Helepunane Verejooksja 15:03:39.60
22:07
+06:54:56
389 19 C2MIX 536 EST Merike Randoja, Heiki Raimets Head Pole 15:06:01.40
22:10
+06:57:18
390 111 K2MEN 840 EST Aleksei Sulitsenko, Dmitri Lozovski Tahe Outdoors 9 15:08:08.60
22:12
+06:59:25
391 24 K2MIX 249 EST Mari Muldmaa, Indrek Viks Sohvi nelivedu 15:09:55.80
22:13
+07:01:12
392 97 K1MEN 518 EST Ants Kallaste 15:10:25.50
22:14
+07:01:42
393 112 K2MEN 407 EST Jaak Flink, Janno Flink Muuga PM 15:13:22.20
22:17
+07:04:39
394 90 C2MEN 863 EST Veiko Kuusk, Indrek Kuusk 15:13:56.10
22:17
+07:05:13
395 113 K2MEN 305 EST Kristo Kukk, Karl-Erik Jakobsoo Pointer 15:14:39.40
22:18
+07:05:56
396 12 SUP_MEN 342 EST Tõnis Räim Mees ja Aer 15:16:10.90
22:20
+07:07:27
397 114 K2MEN 199 EST Argo Park, Silver Kütt Sneakyfucks 15:17:06.70
22:21
+07:08:23
398 91 C2MEN 570 EST Sten Saarnits, Keijo Jõks Parim Põlva 15:17:20.60
22:21
+07:08:37
399 25 K2MIX 349 EST Sander Sildver, Kristel Kruuser Attitude & effort 15:18:37.90
22:22
+07:09:54
400 9 K1WOM 383 LAT Ruta Patmalniece 15:19:23.60
22:23
+07:10:40
401 92 C2MEN 322 EST Rivo Mägi, Rait Reemets Vapper Uba 15:19:42.10
22:23
+07:10:59
402 98 K1MEN 355 EST Kaupo Sirk 15:19:55.70
22:23
+07:11:12
403 93 C2MEN 701 EST Timo Sink, Margo Jakobson 15:19:58.30
22:23
+07:11:15
404 115 K2MEN 673 EST Marko Oolo, Ragnar Pikkor Vähem möla, rohkem mõla! 15:20:08.60
22:24
+07:11:25
405 94 C2MEN 580 EST Asko Reimus, Rivo Uibo .titanic {float: none;} 15:20:46.40
22:24
+07:12:03
406 95 C2MEN 327 EST Reigo Tamm, Rando Õun Tige Tigu 15:20:55.50
22:24
+07:12:12
407 96 C2MEN 220 EST Jaanus Asi, Andrus Asi WalliPojad 15:21:14.70
22:25
+07:12:31
408 26 K2MIX 131 EST Triin Anijärv, Ove Ant Mr.Meat&Mrs.Heat 15:21:42.60
22:25
+07:12:59
409 97 C2MEN 107 EST Janek Jakobson, Silver Peu?a 15:22:23.00
22:26
+07:13:40
410 116 K2MEN 557 EST Janno Kertsman, Ranel Tartu KOSE2000 15:25:06.60
22:29
+07:16:23
411 98 C2MEN 504 EST Andrus Kaasik, Bruno Meder Vanakesed 15:26:17.10
22:30
+07:17:34
412 99 C2MEN 152 EST Margus Reinoja, Toomas Tsopp Reola Rügement 15:26:42.20
22:30
+07:17:59
413 14 RAFT 805 EST Aare Aasa, Tiit Toots, Ülo Karpov, Risto Aim, Janno Ruuder, Taavi Karu Tiidu juubel 15:27:21.60
22:31
+07:18:38
414 100 C2MEN 533 EST Anti Leosk, Vladimir Mürk 15:28:04.70
22:32
+07:19:21
415 117 K2MEN 703 EST Markku Juronen, Pertti Juronen Jurokad 15:29:05.70
22:33
+07:20:22
416 118 K2MEN 685 EST Margus Merilo, Tanel Liigmann Jamrock 15:29:53.50
22:33
+07:21:10
417 101 C2MEN 482 EST Kristjan Pärna, Kristjan Kalekin Kivipurustajad II 15:30:10.30
22:34
+07:21:27
418 102 C2MEN 394 EST Virko Vuks, Priit Auväärt Torpeedo_1 15:30:19.00
22:34
+07:21:36
419 103 C2MEN 631 EST Pärt Blank, Siim Viktor kalaabi.ee 15:30:41.80
22:34
+07:21:58
420 119 K2MEN 724 EST Juri Danjuk, Evald Schmidt Bossid 15:30:46.90
22:34
+07:22:03
421 27 K2MIX 535 EST Ivar Mathisen, Ann Nõmm Möla ja mõla 15:34:31.80
22:38
+07:25:48
422 104 C2MEN 657 EST Kevin Kaaristo, Ottomar Ojaveer otto 15:37:01.70
22:41
+07:28:18
423 120 K2MEN 392 EST Silver Saaremäel, Martin Saar 15:37:17.30
22:41
+07:28:34
424 20 C2MIX 358 EST Marek Mardisoo, Ingrid Mardisoo Mardisoo 15:37:34.80
22:41
+07:28:51
425 28 K2MIX 204 EST Liina Reinsaar, Indrek Ints 15:38:03.20
22:42
+07:29:20
426 105 C2MEN 845 EST Marko Aatonen, Anders Allandi Nõmmekutid007 15:38:53.30
22:42
+07:30:10
427 9 K2WOM 92 EST Kristine Tamm, Liina Raidla 15:39:11.10
22:43
+07:30:28
428 121 K2MEN 368 EST Taavi Kõrvits, Vahur Luik 15:39:19.00
22:43
+07:30:36
429 99 K1MEN 103 POL Robert Domzalski Herlock Team 15:40:04.60
22:44
+07:31:21
430 100 K1MEN 281 EST Andres Kiis 15:40:09.10
22:44
+07:31:26
431 101 K1MEN 412 EST Peeter Soosaar Megajak 15:40:15.90
22:44
+07:31:32
432 15 RAFT 409 EST Ando Tuul, Keijo Tõrra, Henrik Antsov, Janno Kallasse, Ilmar Helm, Edvin Udras Kündja Spordiklubi 2 15:40:21.00
22:44
+07:31:38
433 10 K1WOM 634 EST Eva Jerotskaja Vapralt lõpuni! :) 15:40:47.20
22:44
+07:32:04
434 102 K1MEN 43 EST Kristjan Pagel vanderseller.ee 15:40:54.70
22:44
+07:32:11
435 106 C2MEN 779 EST Sander Kask, Lauri Valk Kase Kanuu 15:40:59.60
22:44
+07:32:16
436 29 K2MIX 302 EST Jaanika Aguraiuja, Marko Martin Aguraiuja Kotkad 15:42:17.20
22:46
+07:33:34
437 122 K2MEN 506 EST Janar Adari, Priit Mäekõiv Ahvenad 15:42:29.60
22:46
+07:33:46
438 30 K2MIX 169 EST Mare Mändla, Jaanus Koort 15:43:35.90
22:47
+07:34:52
439 123 K2MEN 256 EST Arvi Lepp, Ardi Lepp Vennad Lepad 15:43:47.80
22:47
+07:35:04
440 1 UNK4MIX 543 EST Tõnis Aaliste, Ahti Grünberg, Rivo Raim, Kadri Vahe Roolijaga neljane 15:44:12.70
22:48
+07:35:29
441 107 C2MEN 784 EST Vootele Poll, Reino Kiis Nina-Pinta-Santa Maria 15:45:01.20
22:49
+07:36:18
442 103 K1MEN 84 EST Tarvo Kaaret Ritsikas 15:45:27.00
22:49
+07:36:44
443 31 K2MIX 289 EST Marie Mõttus, Olav Mõttus Auk paati! 15:45:44.10
22:49
+07:37:01
444 124 K2MEN 602 EST Mihkel Laur, Paul Sirkas Staabi- ja sidepataljon & Telegrupp AS 15:46:22.80
22:50
+07:37:39
445 125 K2MEN 567 EST Laur Läänemets, Martin Sokk Pühademuna 15:46:30.50
22:50
+07:37:47
446 104 K1MEN 538 RUS Aleksei Evstigneev 15:47:42.50
22:51
+07:38:59
447 105 K1MEN 8 EST Andrus Purje KULGEJA 15:49:29.50
22:53
+07:40:46
448 21 C2MIX 741 EST Olev Viiberg, Jaana Tents Mesimumm 15:50:50.80
22:54
+07:42:07
449 32 K2MIX 402 EST Lauri Levandi, Helen Toomus-levandi VabaTahe 15:51:59.10
22:55
+07:43:16
450 1 UNK1MEN 300 EST Sven-erik Viira Teekonna nimel 15:53:45.90
22:57
+07:45:02
451 22 C2MIX 457 EST Veiko Park, Maiki Park Team Park 15:56:36.90
23:00
+07:47:53
452 126 K2MEN 446 EST Erki Maling, Rauno Pügi Wärtsilä-Sulzer RTA96-C 16:00:06.70
23:04
+07:51:23
453 10 K2WOM 359 FIN Sirpa Tompuri, Anni Tompuri Kesälahden melojat, Tompurit 16:02:19.40
23:06
+07:53:36
454 16 RAFT 410 EST Magnus Meier, Harri Meier, Margus Laanesaar, Timo Tammekivi, Vahur Veeroja, Ain Põime Võhandu koprad 16:02:24.00
23:06
+07:53:41
455 108 C2MEN 240 EST Taavi Dovnar, Andres Tammesoo JUTA 16:02:40.80
23:06
+07:53:57
456 127 K2MEN 143 EST Harri Mündel, Tõnis Jaaniste Ilmtingimata 16:02:45.10
23:06
+07:54:02
457 106 K1MEN 428 EST Aarne Kaitsa Timbeco Paadihullud 4 16:03:24.80
23:07
+07:54:41
458 11 K2WOM 341 EST Eeva Mannamae, Kadi Pahkla Sanquest Mahemoorid 16:03:46.20
23:07
+07:55:03
459 33 K2MIX 467 EST Anne Riin Arismaa, Sander Kelgo Paar parajaid 16:04:05.30
23:08
+07:55:22
460 128 K2MEN 363 EST Raiko Maremäe, Kaarel Svätski 16:04:41.00
23:08
+07:55:58
461 109 C2MEN 547 EST Kaido Mäepea, Kaarel Altmäe Verpelsurf 16:05:39.70
23:09
+07:56:56
462 34 K2MIX 795 EST Betti Vainküla, Reimo Allik rb 16:05:50.20
23:09
+07:57:07
463 4 C2WOM 716 EST Katrin Jürimäe, Kaidi Tiidor mehem.ee 16:06:07.70
23:10
+07:57:24
464 129 K2MEN 551 EST Villem Oskar Ossip, Martin-toomas Sõmera EOS 16:06:37.60
23:10
+07:57:54
465 110 C2MEN 806 EST Allan Tobi, Martin Kala Tobiga Kala 16:06:47.80
23:10
+07:58:04
466 35 K2MIX 298 EST Anna-Liisa Peikolainen, Erkki Peikolainen Erkki & Anna-Liisa 16:07:46.70
23:11
+07:59:03
467 17 RAFT 74 EST Janno Limbak, Jaano Mägi, Hjalmar Mandel, Riskko Jõeots, Jarmo Jüriöö, Kristjan Raudnagel, Toomas Soodla, Ragnar Tagel Võitlejad 16:09:20.40
23:13
+08:00:37
468 18 RAFT 612 EST Jako Särel, Jarno Pint, Kaido Vahtre, Ahti Antsaar, Vahur Alt, Nils Nöör Jäägrid 16:12:33.80
23:16
+08:03:50
469 23 C2MIX 391 EST Tauno Ojasaar, Maie Ojasaar VeeMeel 16:13:21.90
23:17
+08:04:38
470 107 K1MEN 743 EST Ragnar Toomsalu 16:14:06.20
23:18
+08:05:23
471 130 K2MEN 683 EST Kristjan Pihl, Jevgeni Ossinovski Pealtnägija/Tahe Outdoors 16:14:28.60
23:18
+08:05:45
472 108 K1MEN 780 EST Olden Jentson Sk Pirita 16:14:55.30
23:18
+08:06:12
473 111 C2MEN 505 EST Janari Haak, Tiit Kuusemets Sinilille Duo 16:19:17.80
23:23
+08:10:34
474 19 RAFT 593 EST Marko Pant, Mikk Kooser, Valter Kooser, Raul Kooser, Kristjan Vill, Siim Kooser, Kristen Plakso, Mart Mandel, Henri Käo, Mairo Hollo, Mart Teppo Yager Bombers 16:25:11.00
23:29
+08:16:28
475 112 C2MEN 252 EST Andres Sihver, Martin Oolo Tige kala 16:25:46.30
23:29
+08:17:03
476 24 C2MIX 513 EST Kaisa Karron, Kaarel Hordo 16:27:28.60
23:31
+08:18:45
477 113 C2MEN 720 EST Anti Annom, Paavo Korkka BORG KINNISVARA 16:28:19.90
23:32
+08:19:36
478 114 C2MEN 614 EST Kuldar Jürma, Elari Valk 16:28:35.40
23:32
+08:19:52
479 25 C2MIX 356 EST Margus Laanemägi, Elise Umb X-Team KSV Mix 16:28:43.80
23:32
+08:20:00
480 20 RAFT 146 EST Mirje Roasto, Egle Pesti, Janno Tamsalu, Ahti Allikas, Kairo Kadarpik, Rainer Rätsep 16:28:49.10
23:32
+08:20:06
481 131 K2MEN 603 EST Egert Miljan, Kennet Starkopf TLU Kehakultuur 2 poisid 16:28:55.00
23:32
+08:20:12
482 115 C2MEN 787 EST Rain Pärnaste, Oliver Olmaru Pirita Aerutamisklubi 16:29:25.10
23:33
+08:20:42
483 116 C2MEN 635 EST Mihkel Teder, Ülari Teder Alpha Tederid 16:30:30.90
23:34
+08:21:47
484 132 K2MEN 287 EST Riho Hommik, Martins Logins Mehepojad 16:30:36.40
23:34
+08:21:53
485 117 C2MEN 230 EST Ergo Elland, Kristjan Saare Cara Ruba 16:31:37.90
23:35
+08:22:54
486 36 K2MIX 629 EST Mairo Küünarpuu, Mari Konsap Kiirem kui Annid 16:34:09.90
23:38
+08:25:26
487 133 K2MEN 600 EST Keijo Laur, Toomas Rumma Põhja Tallinna Põhjakoristajad 2 16:34:50.70
23:38
+08:26:07
488 21 RAFT 775 EST Siret Zirna, Priit Karjane, Tõnis Soopere, Liina Palu, Valdur Truija, Janely Org Räpina Aianduskool 16:35:26.90
23:39
+08:26:43
489 13 SUP_MEN 747 LAT Maris Freimanis 16:36:48.80
23:40
+08:28:05
490 118 C2MEN 297 EST Ivar Merilo, Janar Merilo Mary Lou 16:37:12.10
23:41
+08:28:29
491 2 SUP_WOM 626 LAT Julija Mihailova SROKA Latvia 16:37:45.50
23:41
+08:29:02
492 119 C2MEN 370 EST Elari Murd, Ain Murd Murrukad 16:41:48.50
23:45
+08:33:05
493 134 K2MEN 231 EST Romet Maripuu, Kaupo Rozenkron Vettind Mägrad 16:41:57.40
23:45
+08:33:14
494 22 RAFT 501 EST Kadi Kangur, Martin Kelement, Martin Veermets, Mert Meiessaar, Martin Püssim, Rando Koppel Uppuv Pardike 16:43:21.00
23:47
+08:34:38
495 37 K2MIX 546 EST Ott Sikemäe, Maris Melnik Maru Karu 16:43:26.30
23:47
+08:34:43
496 135 K2MEN 179 EST Ott Nool, Andres Lang VirginSailWays 16:52:22.10
23:56
+08:43:39
497 38 K2MIX 744 EST Marge Taivere, Peeter Klaas Värska Originaal 16:52:29.20
23:56
+08:43:46
498 120 C2MEN 778 EST Toomas Merilo, Sergei Ponomarjov Red Mull 16:53:14.40
23:57
+08:44:31
499 121 C2MEN 676 EST Sten Tikk, Martin Tälli Hektor Design Hostels 16:54:17.20
23:58
+08:45:34
500 122 C2MEN 762 EST Avo Sipelgas, Peep Jürmann Agentuur ja Peep 16:54:54.70
23:58
+08:46:11
501 1 C3MIX 608 EST Siret Kupper, Aire Liivapuu, Aimar Kann SELVER 16:55:14.70
23:59
+08:46:31
502 23 RAFT 347 EST Aimar Soosaar, Kaimo Lõiv, Peep Helgand, Markel Padar, Silver Lõiv, Anu Vallner, Katrin Madissoo, Evar Raid Mehed ja Kati ja Anu 17:01:03.50
00:05
+08:52:20
503 136 K2MEN 553 EST Reio Tereste, Hardi Kulu Särg ja Ahven 17:03:46.30
00:07
+08:55:03
504 12 K2WOM 521 EST Anni Leiger, Liina Leiger Leiger 17:05:13.00
00:09
+08:56:30
505 109 K1MEN 269 EST Tanel Lumiste Sobivalt segane 17:05:55.80
00:09
+08:57:12
506 26 C2MIX 510 EST Aivar Põldmaa, Pia Lepiksoo 17:06:11.40
00:10
+08:57:28
507 137 K2MEN 235 EST Illimar Born, Jakob Oetjen Neitsid 17:08:11.00
00:12
+08:59:28
508 123 C2MEN 601 EST Oliver Parv, Joosep Aloel Sarikihutajad 17:08:12.80
00:12
+08:59:29
509 27 C2MIX 456 EST Ivar Ivanov, Raili Jahtmaa Mürakarud 17:08:53.90
00:12
+09:00:10
510 5 C2WOM 41 EST Gertu Viiask, Kati Umda Aigu om 17:10:09.40
00:14
+09:01:26
511 28 C2MIX 463 EST Kadri Soe, Alar Lokk Häda ja Viletsus 17:10:49.50
00:14
+09:02:06
512 13 K2WOM 348 EST Kätlin Pajula, Mari Tarto Süstasüütus 17:12:50.90
00:16
+09:04:07
513 39 K2MIX 730 EST Keit Järve, Marek Kesküll 17:17:19.40
00:21
+09:08:36
514 24 RAFT 198 EST Timo Liiv, Laur Kõiv, Kristjan Pals, Aivar Kruup, Mait Grigorjev, Rivo Fomotskin V6 kondimootor 17:17:34.20
00:21
+09:08:51
515 138 K2MEN 213 EST Toomas Sepp, Indrek Kelder Anname aerule valu 17:20:03.10
00:24
+09:11:20
516 25 RAFT 415 EST Peep Henning, Siim Türna, Jaanus Rõõmus, Mart Võrklaev, Mihkel Must Raftimehed 17:21:33.40
00:25
+09:12:50
517 139 K2MEN 756 EST Henri Rummo, Jaanus Sakkis Tiim kes kaks kuud ei suutnud nime välja mõelda 17:22:09.30
00:26
+09:13:26
518 40 K2MIX 472 EST Mai-Liis Põhjala, Janar Saarniit 17:23:03.50
00:27
+09:14:20
519 29 C2MIX 308 EST Rene Roone, Kristi Viil Sild Tähe 40 17:27:53.60
00:31
+09:19:10
520 41 K2MIX 444 EST Leane Leppik, Alan Aron Massaažiekspert 17:28:28.20
00:32
+09:19:45
521 124 C2MEN 480 EST Viktor Kullasaar, Andrus Kostõgov TEAM STS 17:32:20.60
00:36
+09:23:37
522 26 RAFT 352 EST Juho Joonas, Kodanik Männik, Art Soonets, Olavi Mõts, Tair Kibal, Kevo Jürmann, Janek Kutsch, Priit Parmasson Mägieesti kaheksane 17:34:31.90
00:38
+09:25:48
523 42 K2MIX 515 EST Jaana Üksik, Indrek Kiis NuPogadi 17:35:01.80
00:39
+09:26:18
524 1 BOAT 765 EST Marek Saarekanno, Madis Koppel Vihased Hülged vol2 17:36:01.60
00:40
+09:27:18
525 140 K2MEN 111 EST Martin Roots, Andres Sommer Ecofood 17:36:28.00
00:40
+09:27:45
526 141 K2MEN 274 EST Joosep Hallikas, Raul Potisepp Paksud2 17:37:26.50
00:41
+09:28:43
527 43 K2MIX 610 EST Ants Tammik, Kelli Neitsov Turbiin 17:37:51.60
00:41
+09:29:08
528 142 K2MEN 372 EST Siimo Luik, Vardo Vahi 17:38:25.80
00:42
+09:29:42
529 125 C2MEN 468 EST Mihkel Peterson, Mikko Kokkmaa SixPekk 17:39:04.70
00:43
+09:30:21
530 126 C2MEN 604 EST Rasmus Prees, Rasmus-richard Marjapuu Rasmus ruudus 17:39:27.20
00:43
+09:30:44
531 143 K2MEN 96 EST Ronald Stimmer, Reiko Kolatsk Suure karu pojad 17:40:26.50
00:44
+09:31:43
532 6 C2WOM 572 EST Katriin Männa, Pauliine Nettan 17:41:26.90
00:45
+09:32:43
533 27 RAFT 32 EST Ergo Mets, Emil Hiiesalu, Egerd Erreline, Margus Hoop, Kristjan Rõivas, Marek Piirimägi Invictus Games 17:42:45.60
00:46
+09:34:02
534 28 RAFT 311 EST Hannes Kõva, Sander Hämarsalu, Keijo Teekivi, Margo Reimal, Ain Aasmaa, Eveli Kalev, Väino Kraavi, Ardo Kalev, Toomas Malla Nimetu 17:42:52.70
00:46
+09:34:09
535 144 K2MEN 97 EST Egert Vinogradov, Rauno Kuusemets TTHKK Tandemrandaal 17:46:15.60
00:50
+09:37:32
536 29 RAFT 548 EST Toomas Piirmann, Urmas Vahter, Elar Sarik, Raul Sõmer, Andres Kõiv, Martti Aulis Ellisaar, , KL Võrumaa malev 17:46:23.90
00:50
+09:37:40
537 30 C2MIX 549 EST Liina Pärn, Eero Runge Verpelsurf1 17:47:09.60
00:51
+09:38:26
538 127 C2MEN 396 EST Janno Salben, Silver Salben Torpeedo_2 17:47:25.40
00:51
+09:38:42
539 31 C2MIX 559 EST Timo Tooming, Egne Teearu 17:47:30.40
00:51
+09:38:47
540 30 RAFT 149 EST Timo Leppik, Hardo Toots, Rauno Salujärv, Raul Reiljan, Tarmo Saage, Allar Rump, Märt Mägi, Gert Raidla, Kevin Münter Pioneeripataljon 17:47:59.80
00:51
+09:39:16
541 31 RAFT 229 EST Kaili Sarapuu, Kerli Vijar, Kristel Kivi, Sergei Serdjuk, Peeter Tähepõld, Urmas Kuum Tiim Karli & Co 17:48:32.70
00:52
+09:39:49
542 32 RAFT 432 EST Margus Karu, Taavi Soorm, Auno Saare, Martin Ojamaa, Meelis Mölder, Krista Kasesalu Timbeco Paadihullud 8 17:51:57.30
00:55
+09:43:14
543 128 C2MEN 799 EST Marko Villup, Marden Muuk staysingle revenge 17:52:40.10
00:56
+09:43:57
544 145 K2MEN 364 EST Marko Leichter, Martin Viisileht MarkoMartin 17:56:27.00
01:00
+09:47:44
545 2 C3MIX 79 EST Maria Vita, Andre Allese, Hannes Mäeorg Kapten Herbert 17:56:37.40
01:00
+09:47:54
546 110 K1MEN 316 EST Kaarel Vettik Tuuletark 18:02:22.80
01:06
+09:53:39
547 7 C2WOM 294 EST Airiin Laaneväli, Inga Põldsalu Tesla 18:03:01.40
01:07
+09:54:18
548 33 RAFT 433 EST Liis Tulev, Peeter Kraavik, Andres Haas, Eero Nigumann, Madis Lobjakas, Terje Alliksoo, Karl Väär Timbeco Paadihullud 9 18:03:30.80
01:07
+09:54:47
549 32 C2MIX 238 EST Kädu Aasma, Hannes Aasma HaKA 18:06:42.60
01:10
+09:57:59
550 34 RAFT 173 EST Janar Kurisoo, Peeter Puusaag, Indrek Lassel, Jaak Kuresson, Kaido Käärd 18:09:53.50
01:13
+10:01:10
551 35 RAFT 184 EST Kristo Kallas, Tea Ilisson, Merit Sisas, Steven Lepiku, Steipo Ambo, Andres Simmul, Kert Bahmatsev, Indrek Papp 18:11:59.00
01:15
+10:03:16
552 111 K1MEN 399 EST Margus Tamm Pillivõlur 18:12:26.80
01:16
+10:03:43
553 129 C2MEN 325 EST Maiko Kiis, Mihkel Sabre Põlva noored 18:15:40.90
01:19
+10:06:57
554 130 C2MEN 324 EST Christopher Lehe, Karl Kösta Veskus Põlva Tugila 18:15:57.40
01:19
+10:07:14
555 36 RAFT 684 EST Ingar Mäesalu, Veiko Veeväli, Ragnar Tapver, Urmas Vassus, Oskar Mark, Anti Ormak, Mairo Neem, Mattias Umbleja, Johan Karlson Lexus Tallinn 18:16:49.30
01:20
+10:08:06
556 131 C2MEN 209 EST Mart Rohtmets, Madis Keskoja Rohtmets/Keskoja 18:18:38.40
01:22
+10:09:55
557 132 C2MEN 493 EST Meelis Seppam, Jaak Rooste Saku team 1 18:18:54.00
01:22
+10:10:11
558 8 C2WOM 418 EST Kaisa Viira, Kaili Viira 18:19:24.20
01:23
+10:10:41
559 133 C2MEN 760 EST Villem Leegen, Markus Varem Tark Ei Torma 4 18:20:14.40
01:24
+10:11:31
560 134 C2MEN 808 EST Egert Peek, Märt Tõnson Eesti Pagar 18:21:00.90
01:25
+10:12:17
561 135 C2MEN 818 EST Eero Veider, Gert Pikkor shopafly 18:22:27.30
01:26
+10:13:44
562 136 C2MEN 759 EST Kaarel Leegen, Rauno Teder Tark Ei Torma 3 18:23:25.20
01:27
+10:14:42
563 137 C2MEN 672 EST Kert Prants, Risto Pranno Tark Ei Torma 1 18:23:30.00
01:27
+10:14:47
564 112 K1MEN 201 POL Andrzej Bekisz back-on 18:25:00.50
01:29
+10:16:17
565 37 RAFT 484 EST Mihkel Kabel, Lauri Leet, Kati Raudsaar, Rainer Põldeots, Andres Sursu, Madis Tilga Võhandu kobrased 18:25:18.60
01:29
+10:16:35
566 44 K2MIX 737 EST Arian Levin, Anna Kutsinskaja 11:11 18:30:58.80
01:34
+10:22:15
567 38 RAFT 566 EST Artur Kunttu, Sander Kilk, Marten Petersell, Viljar Joa, Sander Orion, Alan Laul Noobid 18:34:23.80
01:38
+10:25:40
568 138 C2MEN 707 EST Ruuben Liiv, Alari Adoson Kanged ruudus 18:35:32.80
01:39
+10:26:49
569 39 RAFT 516 EST Aron Randjärv, Siim Jõesaar, Kaupo Rebane, Martin Sagaja, Gunnar Peetsmann, Einar Jõgi, Marko Tammik, Kristjan Mänd GRK Infra AS 18:38:46.90
01:42
+10:30:03
570 33 C2MIX 627 EST Indrek Oinus, Gerli Silm Kurjuse kannul 18:40:55.70
01:44
+10:32:12
571 40 RAFT 329 EST Margit Klaus, Kaja Friedemann, Krista Jürna, Suire Klaus, Evelin Pajula, Anne Mari Roost, Triinu Schneider Mõrrad Vees vol. 3 18:42:23.30
01:46
+10:33:40
572 41 RAFT 202 EST Raimo Kurg, TÕnis Trummal, Aarne Rattasepp, Kunnar Kiin, Talvo Hendrikson, Peter Repkin, Robert Unga, Artur Andersalu, Peeter Somelar HAIGED VENNAD 18:48:44.70
01:52
+10:40:01
573 139 C2MEN 628 EST Gert Silm, Jaanus Jalajas Kanuu Pörsöns 18:50:56.40
01:54
+10:42:13
574 42 RAFT 208 EST Tea Närap, Tarmo Närap, Inar Tätte, Anti Peiponen, Alari Spaal, Valdo Lust Mõlaga pähe! 18:53:26.90
01:57
+10:44:43
575 146 K2MEN 293 EST Kristjan Lukk, Mihkel Lember Eesnahkhiired 18:55:21.40
01:59
+10:46:38
576 140 C2MEN 581 EST Oskar Liblik, Mart Naris The Untouchables 18:56:30.90
02:00
+10:47:47
577 34 C2MIX 715 EST Eeva Metssalu, Andi Kriisa Lennuk 18:57:49.30
02:01
+10:49:06
578 43 RAFT 2 EST Taniel Klettenberg , Karel Loik, Annes Kalle, Oliver Tüür, Madis Kostabi, Rainer Järv Logistikapataljon 18:59:03.20
02:03
+10:50:20
579 11 K1WOM 740 FIN Pirjo Vuorinen Vanajaveden vesikot 19:00:42.50
02:04
+10:51:59
580 44 RAFT 183 EST Veiko Kandla, Richard Peterson, Marko Laur, Gundo Roosve, Lauri Vare, Tarvo Kiudma, Indrek Peterson Pekikõhu Reissing Tiim 19:01:40.00
02:05
+10:52:57
581 113 K1MEN 312 EST Taago Keller Aerutaja 19:11:06.50
02:15
+11:02:23
582 14 K2WOM 714 EST Kristiin-marleen Sulg, Liisa Uutsalu 19:21:13.10
02:25
+11:12:30
583 45 RAFT 292 EST Karl Arnold Kommel, Ott Aljas, Hans Voldemar Tamm, Oskar Põldmaa, Hendrik Terras, Mattias Karu Siniverelised 19:26:37.70
02:30
+11:17:54
584 9 C2WOM 644 EST Sirle Romanenko, Kitty Saar Vesijooksikud 19:27:58.20
02:31
+11:19:15
585 46 RAFT 353 EST Merike Kaver, Kadri Mähar, Monika Märtin, Liivi Savi, Priidu Teppo, Taavi Tenno, Heigo Tinn, Sven Soll, Mattis Lepistik Päkapikk 19:33:09.90
02:37
+11:24:26
586 10 C2WOM 613 EST Siret Reinart, Gertrud Kinna M.P.A.K 19:34:37.80
02:38
+11:25:54
587 47 RAFT 560 EST Rait Rebane, Rainis Seepõld, Rivo Bonder, Antti Kelner Fantoom 19:39:55.10
02:43
+11:31:12
588 2 BOAT 78 EST Sven Link, Lisete Link Bobirada maja taga 19:40:42.40
02:44
+11:31:59
589 114 K1MEN 692 EST Marek Trolla Olen missioonil 19:41:17.20
02:45
+11:32:34
590 45 K2MIX 145 EST Martin Kiisküla, Triin Ilves Beauty and the beast 19:44:51.00
02:48
+11:36:08
591 48 RAFT 554 EST Grete Regina Severt, Erge Sepp, Kelly Vainlo, Rebeka Kübard, Kaisa Kaljumäe, Hanna Brita Luts Noodle squad 19:54:10.30
02:58
+11:45:27
592 49 RAFT 268 EST Siim Meresmäe, Kaupo Pilder, Raivo Pilder, Madis Nikopensius, Kertu Kaminskas, Ardi Ailt, Maris Kruusmaa Arvuti tagant vee peale 19:57:07.30
03:01
+11:48:24
593 50 RAFT 242 EST Taavi Toots, Mihkel Keldoja, Merle Lillik, Kaarel Sarap, Urmo Kiviselg, Ando Sõrmus, Ain Lubi, Karin Lusikas, Märt Laus, Liina Raidma CrossFit Tartu 20:07:47.90
03:11
+11:59:04
594 51 RAFT 441 EST Margus Tamme, Brita Nurmik, Kelli Vällo, Siim Sauk, Karl Sukko, Robin Orgulas, Mari-liis Siimon Harilikud Reaktiiv Nokud 20:15:09.40
03:19
+12:06:26
595 52 RAFT 668 EST Merike Kala, Teili Toms, Sigrid Kuuse, Aveli Vellerind, Triin Taveter, Liisa Puusepp 20:27:46.80
03:31
+12:19:03
596 115 K1MEN 772 EST Rauno-ragnar Magnus Zups Javalmis 20:50:58.90
03:54
+12:42:15
597 116 K1MEN 591 EST Andri Liivsoo Zups Javalmis 20:51:03.30
03:55
+12:42:20
598 12 K1WOM 168 EST Jaanika Mändla 20:51:09.40
03:55
+12:42:26
599 117 K1MEN 793 EST Ivar Herm 20:51:14.10
03:55
+12:42:31
600 46 K2MIX 790 EST Oleksiy Krasnoperov, Veronika Kunikova Runagi 20:53:37.20
03:57
+12:44:54
601 1 C3MEN 128 EST Andres Pärnik, Nikolai Deket, Dima Deket 3 Rännumeest 21:03:30.50
04:07
+12:54:47
602 118 K1MEN 748 EST Martti Kask KlapahundoJunior 21:03:43.00
04:07
+12:55:00
603 119 K1MEN 165 EST Lenar Valk Klapahundo 21:04:07.00
04:08
+12:55:24
604 11 C2WOM 500 EST Kaia-triin Pääsuke, Laura Vaske Team Pink 21:06:52.90
04:10
+12:58:09
605 14 SUP_MEN 814 FIN Pekka Ylikauppila Keuruu SUP 21:25:04.70
04:29
+13:16:21
606 15 SUP_MEN 544 FIN Alpo Kuusisto Satakerta 21:25:05.70
04:29
+13:16:22
607 16 SUP_MEN 452 FIN Jussi Riku Helander Satakerta 21:25:15.30
04:29
+13:16:32
608 53 RAFT 351 EST Ene Ojaperv, Raul Adari, Aigo Pikk, Maia Põder, Kätlin Kelner, Kristjan Sarv, Kaido Männi, Priit-Kaarel Küüsvek, Eveli Andrek, Jüri Pilm Tartu Vangla 21:28:39.90
04:32
+13:19:56
609 54 RAFT 423 EST Freet-Gevin Maasik, Siim-Sander Kangur, Vidrik-Rein Arukask, Aigar Tiho, Juhan Sampka, Allan-Kaarli Murumets SCP MPR 21:39:01.30
04:43
+13:30:18
610 47 K2MIX 307 EST Raul Metsva, Triin Toom Supersweet 21:45:13.40
04:49
+13:36:30